Ivan Komárek
Skupina
No.: 566Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:08
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 300 CZK (13 €)
Boris Jirků
Prorůst
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 300 CZK (13 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
No.: 518Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:20
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
No.: 500Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:02
serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumír Bob Hochman
No.: 494Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
No.: 487Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:49
2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík
Current price: 300 CZK (13 €)
Ivan Mládek
Vlak
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ivan Mládek
Fotbal
No.: 640Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ivan Mládek
Mauglí prchá před slony
No.: 639Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Jaroslav Červený
No.: 883Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:25
zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Provenance…
Current price: 300 CZK (13 €)
Simon Dittrich
Květina
No.: 441Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:03
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jiří Mika
Loutky
No.: 632Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Loutky
No.: 631Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Maxmilián Švabinský
Václav Němec
No.: 861Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:03
hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member a…
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III (2)
No.: 768Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:30
lept, 1987, 8 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 12/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIV
No.: 767Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XV
No.: 766Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XII
No.: 765Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXV
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:26
lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice IX
No.: 763Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:25
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX (2)
No.: 762Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX
No.: 761Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III
No.: 760Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXIV
No.: 759Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXVI
No.: 758Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice V
No.: 757Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:19
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Bino
Chalupy v horách
No.: 400Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Chalupa se zříceninou
No.: 675Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:57
Current price: 150 CZK (7 €)
Ruyana Küste
No.: 674Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:56
Current price: 150 CZK (7 €)
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:55
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids