Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Praha z Nových Zámeckých schodů
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:54
lept, 1930, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Chotkovy sady
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
lept, 1931, 37 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1931, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Balvan, Šašek
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:50
2x litografie, 1982, 15 x 16,5; 8 x 8 cm, vše sign. Ctirad Stehlík, č. 117/200; autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Eva Hašková
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:37
lept, 1979, 29,5 x 22 cm, sign. PD Hašková, č. 26/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Bukinisté, Paříž
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:34
lept, 1928, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1928, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Hrad od východu
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:33
lept, 1930, 37 x 27,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Petr Alois Hampl
Zvěrokruh - Vodnář
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:32
lept, 1977, 20 x 14,5 cm, sign. PD P. Hampl 77, č. 8/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Květinový trh u Madeleiny
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Vlasák
Zátiší s jablky a slaměnkami
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:25
olej, sololit, 1985, 44,5 x 30 cm, sign. PD J. Vlasák 85, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Stromy v Šárce
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:21
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Staré stavení v Šárce
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:18
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Spěváček
(1973)
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Tančící dům 2
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Pnětluky
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Miroslav Mužík
České Středohoří
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mirosalv Mužík
Bořeň - Bílina
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16
Miroslav Mužík
Jezero Braňany
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Tančící dům
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Bořeň z Kyselky
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Růžové stromy
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Spiele, Ex Libris
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54
2 x litografie, 1979, 19,5 x 13; 11 x 13 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Jablko
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51
litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Milostný akt, Ženský akt
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:50
2x lept, 1978; 1975, 10,5 x 17; 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Lacina 78, DU Lacina, č. 70/70, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Cita
(1926)
Diptych
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
František Burant
(1924-2001)
Pištec
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:42
suchá jehla, 25 x 11 cm, sign. PD F. Burant 1981, č. 7/80, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Pražské benátky
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:38
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Alois Mikulka
(1933)
Zajíček Karatista
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:21
tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 12 x 18 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Bidlo
Šest medvědů s Cibulkou - studie
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:10
tuš, papír, 1972, 31 x 19,5 cm, sign. LD VBidlo 72
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vasil Stanko
Hlava 4
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:04
bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Alex Sander
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:01
olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)