Miroslava Zychová
Postava
Položka č.: 1033Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:54
lept, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. PD M. Zychová 1980, č. 24/100, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Wierer
(1878-1963)
Zamilovaný pár
Položka č.: 1031Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:52
mezzotinta, 16 x 14,5 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Wierer
(1878-1963)
Na Nových zámeckých schodech
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:51
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, pasparta pošpiněná, rozpadá se, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Weber
Ucho
Položka č.: 1028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:49
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jan Weber
Triptych
Položka č.: 1027Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 1026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:47
litografie, 1995, 18 x 13,2 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:46
litografie, 1967, 20,5 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil 67, č. 2/20, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Vlček
(1885-1968)
Na Aisně
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:41
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Hrad Kost
Položka č.: 1016Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:37
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Luboš Vetengl
(1988)
Jízda na kole II
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:33
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Luboš Vetengl
(1988)
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:30
sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Stanislav Vajce
(1935-2019)
Bez názvu I., Bez názvu II.
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:25
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Tlustoš
(1935-2019)
Anežka
Položka č.: 987Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:08
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Štenc Praha
Melancholické děvče
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:59
fotografie, 20 x 21 cm, PD razítko Štenc Praha, razítko: z umělecké pozůstalosti Jana Štursy, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Postava
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:50
litografie, 1995, 15,7 x 11,5 cm, sign. DU JŠerých 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u …
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jana Svobodová - Machová
Flox, Touha
Položka č.: 952Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:33
2 x lept, 1983, 9,5 x 8 cm, sign. PD, č. 21/60; č. 21/50
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Jiří Svoboda
Akt I, Akt II
Položka č.: 949Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:30
2 x grafický list, 1972, 8 x 8 cm, sign. PD Jiří Svoboda 72, č. 2/15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Svoboda
Dva akty, Sedící Akt
Položka č.: 948Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Svoboda
Akt I, Akt II
Položka č.: 947Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Kozoroh
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:27
litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Váhy
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:26
litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Na Větrově
Položka č.: 937Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:18
lept, 1910, 22 x 26 cm, sign. PD J. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Hana Storchová
Makovice
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:16
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Irena Stanislavová
Poznání zěmě, Růst země
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Busta
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:05
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Sodoma
(1917)
Harlekýn
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Vyvolávač
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:59
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Pavel Sivko
Masky, Trpaslíci
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:58
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jaroslava Severová
Měsíc
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:53
lept, 1975, 15 x 10, 5 cm, sign. PD Severová 75, č. 55/100, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Klára Sedlo
(1993)
Oči
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52
akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)