Otto Stritzko
(1908-1986)
Vesnice
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:30
litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Déšť
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:27
litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Jan Rambousek
(1895-1976)
Šílenec
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:14
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Karel Oberthor
Vláčení
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:51
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Oberthor
V manéži
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:50
litografie, 1987, 23 x 26,3 cm, sign. DU K. Oberthor 87, 7/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
MICL
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Zdeněk Mézl
Mlýn
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Kulhánek
Universitas Carolina Pragensis
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12
lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aleš Kublák
Klid před ...
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:10
akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Ivan Komárek
Jako ryba ve vodě
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:00
kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Ivan Komárek
Double
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:59
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ota Janeček
Dívka s ptáčkem
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:43
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Zdeněk Janda
Angelika a Sultán
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:42
algrafie, 42 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 42/50
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Michael Florian
(1911-1984)
Kafka
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Alena Antonová
Akt s psíkem
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:00
lept, 2006, 15 x 20,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 11/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena se slunečníkem
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:18
litografie, 13,1 x 11 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 22/180, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris Hynek Halámek
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:15
litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s lasturou
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:10
litografie, 25,6 x 19 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Karel Šafář
(1938-2016)
Večerní procházka
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:19
lept, kombinovaná technika, 15,2 x 6,7 cm, sign DU K. Šafář, skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Karel Šafář
(1938-2016)
Karlův most
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:16
lept, kombinovaná technika, 14,2 x 13,5 cm, sign DU K. Šafář, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Nahá duhová
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:15
lept, kombinovaná technika, 14,8 x 6 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Duhová loď
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:06
lept, kombinovaná technika, 15,9 x 7,3 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Duhová loď
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:05
lept, kombinovaná technika, 15 x 5,6 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt dívky s růží
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:03
lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt dívky s kloboukem
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:02
lept, kombinovaná technika, 13,5 x 6,1 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt dívky
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:00
lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign UD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
.
Aukční katalogy SWANN
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:52
7x sešit, Vydalo Swann, New York, 2003 - 2009, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
.
Sotheby´s catalogues and publications
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:50
aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 44 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
.
The Victor and Irene Murr Jacobs Collection
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:49
aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 1996, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
.
Moderní umění a fotografie
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:48
aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 56 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)