-
František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Neurčený autor
Háj
No.: 19Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
No.: 18Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:16
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, the member of SCVU
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:15
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, the member of SCVU
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:13
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Current price: 5.100 CZK (213 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 9Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, the member of SCVU
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
No.: 7Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
A. Stašek
Senoseč
No.: 6Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
No.: 2Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
No.: 289Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
No.: 287Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
No.: 285Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
No.: 284Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
No.: 283Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:42
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
No.: 177Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
No.: 80Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
No.: 77Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
No.: 53Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
No.: 51Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
No.: 187Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Intimissimo
No.: 183Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Cyklošnek
No.: 182Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Cofee time
No.: 181Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:27
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Grand Café de Pisa
No.: 180Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:26
litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Anděl s paragrafy
No.: 178Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:24
litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids