• Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Strom rukou

    Položka č.: 282101

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46

    litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Odpočívající voják

    Položka č.: 260105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00

    suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň ve cvalu

    Položka č.: 260104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01

    suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Lázně

    Položka č.: 279500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 282061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03

    lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 265045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 282062

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05

    lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    Položka č.: 250715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06

    litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 261106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07

    dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Zámek

    Položka č.: 280915

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08

    suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Praga

    Položka č.: 282063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09

    reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stará tvrz

    Položka č.: 276340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10

    lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:11

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Alpská krajina

    Položka č.: 282102

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12

    kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Věž

    Položka č.: 216851

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14

    lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15

    litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Hrabačky sena

    Položka č.: 260103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16

    litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Chalupa

    Položka č.: 280959

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17

    lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Rozhovor se Sokratem

    Položka č.: 280828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18

    suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244744

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244743

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244742

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Rybník s topoly

    Položka č.: 282103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23

    dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s čajovou konvičkou

    Položka č.: 237379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24

    lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 277594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25

    litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 268850

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Hudební kompozice

    Položka č.: 254688

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27

    dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Žena v potoce

    Položka č.: 278337

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28

    litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Ležící

    Položka č.: 259828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29

    kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook