• Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Vysoké Tatry od Velkého Slavkova

    Položka č.: 786

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:48

    litografie, 26 x 33 cm, sign. PD VSilovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrina Sevova

    (1971)

    Merry-go round I

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:42

    síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Severová

    (1942)

    Pohyb - horní část

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:41

    lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Cinkající les

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:13

    suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Stanování

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:09

    olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Mrazivý den

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:16

    litografie, 1992, 32 x 23,3 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, č. 130/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Preludium (Chopin)

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:15

    litografie, 1991, 43,2 x 35,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Zámek

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:07

    litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rotbauer

    (1929-2015)

    Zimní večer

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:06

    linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:10

    litografie, 1976, 33,5 x 24 cm, sign. PD Eva Bednářová 1976, 42/200, pasparta, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bořivoj Borovský

    (1933-2012)

    Zlaté kapky I

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:39

    lept, akvatinta, mezzotinta, 1992, 69 x 48 cm, sign. PD Borovský 92, č. 5/10, rožky ohnuté, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Usedlost

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:37

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Kadlecová

    (1955)

    Jaro II

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Loď

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:55

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květina

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:54

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:30

    linoryt, 18,8 x 14,8 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik II

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:18

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Z cyklu tělo-cvik I

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:17

    dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Chloupa

    (1976)

    Mimino s kozíma nohama

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:16

    dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na plese

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41

    suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Cesta ke kostelu

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:49

    litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Il ponte sulla Drina

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:49

    akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleša Vaic

    (1920-2009)

    Bažant

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:28

    suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleša Vaic

    (1920-2009)

    Pes

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:27

    suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Škopek

    (1933-2018)

    Ženský akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:42

    olej, lepenka, 38 x 24,5 cm, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na kostel a domy v Železnicích

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:35

    akvatinta, 15 x 21,1 cm, sign. PD P. Šimon, Ze série z Českého ráje, od jara do zimy, několik velmi nepatrných nažloutlých skvrnek na okrajích papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:04

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Kostel sv. Františka, Assisi

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09

    lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook