• Jiří Matouš Trnka

    Speciál

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:20

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:19

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Jabloň

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04

    litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Hudebník

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24

    litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:16

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Alois Zahel

    (1888-1958)

    Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:06

    akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Olomouc

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:05

    lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulnánek

    (1940-2013)

    PF 2003 (Pelikán)

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41

    litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2000

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37

    litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2004 (Orlík)

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36

    litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    PF 2003 (Orlík)

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35

    litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:52

    litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:01

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54

    akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Měchura

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:08

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Husy

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:05

    suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Kohouti

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice a kuřátka

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:03

    suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Stavy duše

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40

    olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Nálada

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39

    olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Belvedér

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:34

    lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Domeček

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29

    litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Janáček

    (1957)

    Z cyklu Grafika pro M. Rothka

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:27

    serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravdoliub Ivanov

    (1964)

    Paměť je základ / Memory is Muscle

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:23

    ink jet, 1998, 86 x 58,2 cm, sign. PD P. Ivanov 98, č. 1/2, na zadní straně štítek, zejména při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:19

    litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V leže

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07

    suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Praga magika

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06

    litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Rondel

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03

    serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Helekal

    (1958)

    Modrý maják

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46

    monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook