• Jiřina Adamcová

    (1927-2017)

    Příběh

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:01

    serigrafie, 1994, 100 x 70 cm, sign. PD Jiřina Adamcová, č. 3/7, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Axmann

    (1955)

    Had

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:06

    litografie, 1993, 51 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 4/5, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Spící

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:13

    litografie, 1995, 26,3 x 46,5 cm, sign. DU K. Beneš 95, č. 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Autoportrét II., s kočkou

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:03

    suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kostel ve Svatém Kříži

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:02

    suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lední hokej

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:18

    kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:06

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:40

    tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:31

    bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:45

    akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Praha

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:29

    lept, 30,5 x 37,5 cm, sign. PD JVaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:57

    kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:17

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:05

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Johanus

    (1947)

    Medvědí hry

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57

    serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Benoit Jacques

    (1958)

    Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:25

    lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Benoit Jacques

    (1958)

    Prší na vchod / It is raining on the entrance

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:24

    lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21

    olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Vzpomínám na město

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:13

    lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04

    litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Hauska

    (1874-1926)

    Stavení

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44

    akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Polabí

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39

    serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Duchoň

    (1929)

    Majáky básníků

    Položka č.: 454

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16

    barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marián Čapka

    (1950)

    Pohádka

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:53

    lept, 1990, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD M. Čapka, č. 22/200, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svodoba 2000

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:38

    litografie, 1999, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2009

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:37

    litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • .

    Dekorativní sada

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:00

    keramika, 8,5 x 23, 11,5 x 33, 9 x 25,5, 23,5 x 27,12,5 x 10,5 cm, 3x mísa, 1x košík, 1x džbánek, Ditnar Urbach, V roce 1878 založil dr. Rudolf Ditmar ve Znojmě keramickou továrnu Ditmara, vůbec první svého druhu v Evropě. Zahájila provoz v roce 1880, produkce byla zaměřena zejména na nádobí a selsk…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ela Urbanová ?

    Starý dům v Ghettu- Praha

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22

    kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Matouš Trnka

    Tenisky

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:21

    litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook