Pavel Lisý
Triga
Položka č.: 278218Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:02
tuš, papír, 38,2 x 26,7 cm, sign. PD P. Lisý, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Václav Hejna
(1914-1985)
Mužský akt
Položka č.: 278217Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:01
tužka, papír, 43 x 30 cm, sign. PD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
T. Pánek
Poslední sníh v Berouně
Položka č.: 278180Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 09. 2023 18:05
uhel, papír, 1987, 45 x 31,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Václavské náměstí
Položka č.: 278158Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 19:02
litografie, 1945, 21 x 17 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des B…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jan Šmejkal
Les
Položka č.: 278154Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 19:01
dřevoryt, 1978, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD Šmejkal J. 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka a J. Paroubka na FS ČVUT v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Ve stromořadí
Položka č.: 278153Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Staroměstké náměstí
Položka č.: 278151Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, zašpiněný a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Cesta na koni
Položka č.: 278146Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:52
litografie, 10 x 14 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Vepř
Položka č.: 278148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:50
litografie, 9 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Mánes
(1820-1871)
Večer
Položka č.: 278145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:47
světlotisk, 24,5 x 27 cm, značeno DU Josef Mánes, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ex libris Dr. Lubor Zahrádka
Položka č.: 278143Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dívka na koni
Položka č.: 278144Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pierre - Georges Jeanniot
(1848-1934)
Lidé na pláži
Položka č.: 278141Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:43
lept (reprodukce), 14,3 x 20 cm, značeno LD v desce original radierung von P. G. Jeanniot, druck a verlag der Gesellschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jindřich Veselka
(1927-2004)
Kostelík na skále
Položka č.: 278121Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:28
akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jindřich Veselka
(1927-2004)
Zátoka
Položka č.: 278123Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:26
akvarel, papír, 43 x 61 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Slepá ulička
Položka č.: 278116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Peterka
(1920-2007)
Sníh
Položka č.: 278090Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:46
litografie, 18,5 x 12 cm, sign. DU F. Peterka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Jan Kavan
Žena s obrazem
Položka č.: 278085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:41
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 278083Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:39
lept, 1996, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Istler 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), č…
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Miroslav Houra
(1933-2006)
Láska
Položka č.: 278081Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:37
linoryt, 1999, 20 x 14 cm, sign. PD M. Houra 99, č. 64/250, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris v Chrudimi 9. a 10. října 1999, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Žena hudby
Položka č.: 278076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:31
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Panenka
Položka č.: 278073Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:29
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
František Villon
Položka č.: 278071Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Chmelařová-Siblíková
(1927-2013)
Přerov, Horní náměstí
Položka č.: 278052Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:08
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Chmelařová-Siblíková
(1927-2013)
Tovačov
Položka č.: 278053Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Děvče z Čičman
Položka č.: 278047Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Bača
Položka č.: 278046Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Franz Zimmer
Koupání na pražské náplavce
Položka č.: 277961Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:52
mědiryt, 11 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Franz Zimmer
Týnský chrám
Položka č.: 277960Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:51
mědiryt, 10,5 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Položka č.: 277898Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:49
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)