Bohumil Krátký
(1913-2005)
Pocta Šímovi
Položka č.: 2278Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:32
litografie, 1995, 43,2 x 32,8 cm, sign. DU BKrátký 95, č. 5/30, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Venuše
Položka č.: 2279Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:33
litografie, 1996, 43,3 x 32,6 cm, sign. DU BKrátký 96, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Pád
Položka č.: 2280Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:34
litografie, 1991, 43 x 32,3 cm, sign. DU BKrátký 91, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Krejčí
(1942-2001)
Zrození
Položka č.: 2281Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:35
litografie, 1992, 49,2 x 38,2 cm, sign. PD Jan Krejčí 92, č. 15/30, v rohu lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)
Josef Kremláček
(1937)
Portrét muže
Položka č.: 2282Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:36
litografie, 29,7 x 24 cm, lehce pokrčeno v rozích, u dolního okraje papíru nažloutlá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Křišta
(1928-1993)
Ptáci
Položka č.: 2283Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:37
litografie, 1986, 24,8 x 20,7 cm, sign. PD Křišta 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Kubíček
Cesta do vesmíru
Položka č.: 2284Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:38
linořez, 1992, 51 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, č. 2/100, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pohoda
Položka č.: 2285Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:39
litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Eva Kubínová
Tvář
Položka č.: 2286Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:40
dřevoryt, 1992, 31 x 33,5 cm, sign. PD Eva Kubínová 92, č. 6/10, tištěno na ručním papíře, LD vodotisková značka, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 2287Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:41
serigrafie, 36,8 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová , č. 38/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Sabina Lenzová
(2006)
Pražské střechy I
Položka č.: 2289Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:43
lept, akvatinta, 2023, 11,1 x 17,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Pavel Lisý
Přání
Položka č.: 2290Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:44
litografie, 1975, 17 x 23 cm, sign. LD P. Lisý 75, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludvík Majer
(1925-2013)
Chalupy v Beskydech
Položka č.: 2291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:45
litografie, 1987, 19,9 x 50,2 cm, sign. DU L. Majer 1987, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ludvík Majer
(1925-2013)
V Beskydech
Položka č.: 2292Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:46
litografie, 1983, 22,2 x 24,5 cm, sign. DU L. Majer 1983, autorský tisk, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
Položka č.: 2293Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:47
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Položka č.: 2294Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:48
dřevoryt, 10 x 7,4 cm, sign. DU Hermína Melicharová, č. 139/200, papír zažloutlý, zejména u levého okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Morávek
(1924-1990)
Dívky
Položka č.: 2295Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:49
litografie, 36,5 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Morávek, pasparta, č. 26/40, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP a dějin umění na FF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Mžyk
Položka č.: 2296Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:50
litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
V parku
Položka č.: 2297Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:51
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Pohled na Vltavu
Položka č.: 2298Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:52
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Hradec Králové
Položka č.: 2299Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:53
litografie, 1974, 21,5 x 32 cm, sign. PD, č. 112/200, grafika srolována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Trůn s korunou
Položka č.: 2300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:54
lept, 1972, 15,4 x 9,3 cm, sign. PD Baron 72, nalepeno na papírové paspartě, papír nepatrně ohmataný; na třech místech ušpiněný u okrajů od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lokomotiva
Položka č.: 2301Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:55
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Masaryk
Položka č.: 2302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:56
litografie, 30,2 x 22,3 cm, monogr. PD, PD Hrad 1934, lehce zašlý papír, pravý horní roh přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Hold jaru
Položka č.: 2303Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:57
dřevoryt, 15 x 12,5 cm, značeno v desce PD , místy u okrajů pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Na dvoře
Položka č.: 2304Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:58
dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Charón s tritony, Faustul předává Romula a Réma své ženě
Položka č.: 2305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:59
lavírovaná kresba, 29 x 21 cm, oboustranná kresba, ruční papír s vodoznakem, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
U kostela
Položka č.: 2306Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:00
litografie, 24,2 x 32,5 cm, srolovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mučedník
Položka č.: 2307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:01
lept, 13 x 8 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Loučení
Položka č.: 2308Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:02
dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)