Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Anna Macková

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:28

    dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Ženský akt

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:22

    lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    O člověku..

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:10

    dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Dívka

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 15:09

    dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Hlavy

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:48

    litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vila

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:40

    suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Objetí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:39

    suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil dívky se zvířaty

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:32

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst

    (1896-1973)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:29

    lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Antonín Hervert

    (1880-?)

    Pražská můza

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:27

    lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Mojžíš

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:18

    lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Exlibris Apollón

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:07

    litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    (1930)

    Kytice

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:06

    lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Karel Mevald

    (1932-2022)

    Naši reprezentanti na letošním Závodu míru

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:36

    bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Start americké kosmické lodi Gemini odložen

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:34

    bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    V rámci tažení za čistotu v New Yorku

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:32

    bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jiří Kruliš

    (1942)

    Na rybníky s trhavinou

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:24

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ohromný sklad nábojů z druhé světové války

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:21

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Samohybná jaderná elektrárna TES-3

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:18

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Charlie Chaplin

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:13

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Co se v mládí naučíš…

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 11:06

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kosmický sňatek

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:50

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jovan Dezort

    (1934)

    První vystoupení známého černošského trumpetisty

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:47

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Originální robot

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:22

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    V trstěnické experimentální škole

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:18

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 10:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Óda na marnost

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:20

    tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    V láhvi

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 20:19

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    …NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:45

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Hostina

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:40

    dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

Instagram

Facebook