-
Neurčený autor
Rourovny NHKG
Položka č.: 257172Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:47
serigrafie, 1974, 27,5 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Světla domova
Položka č.: 257867Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:55
litografie, 15,7 x 13,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Rodinný večer přes sklo
Položka č.: 257868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:54
litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
Položka č.: 258585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:02
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Flóra
Položka č.: 260117Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:27
lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Zasněžený dům
Položka č.: 260249Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:15
litografie, 2005, 14,5 x 19,8 cm, sign. PD Vlach 2005, č. 50/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Zátiší s vázou a brýlemi
Položka č.: 260281Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:05
litografie, 14 x 10,2 cm, sign. PD Milan Entler, č. 166/180, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Lahoda
(1954)
Archa
Položka č.: 261576Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:24
olej, dřevo, 2001, 24 x 21 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2001, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figuráln…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Lahoda
(1954)
Sopky
Položka č.: 261577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:25
olej, dřevo, 2003, 24 x 19,5 cm, sign. na zadní straně S. Lahoda 2003, rám, Poetika malířské tvorby Stanislava Lahody je plná základních lidských symbolů a jednoduché ikonografie, jeho obrazy mají blízko k poetismu a surrealismu. Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval figurá…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf A. Zahel
(1888-1958)
Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)
Položka č.: 262065Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:48
pastel uhel, papír, 1936, 31,5 x 43 cm, sign. LD Ad. A. Z. 36, rám, na zadní straně štítek z výstavy Adolf A. Zahel - Soubor malířského díla v Obecním domě z roku 1940 (č. kat. 72), přípis z Jubilejní výstavy KVU Aleš v Brně 1938 a přípis z Členské výstavy kreseb SVU Aleš Praha v Hollaru 1944 , Anti…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:52
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:54
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:56
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 14:58
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Busta
Položka č.: 262367Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:02
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Splav na Vltavě
Položka č.: 263552Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:04
litografie, 31 x 36 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Slunovrat
(1960)
Prague (Švarcenberský palác)
Položka č.: 264492Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:26
fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mezera
(1944)
Týn nad Vltavou
Položka č.: 266598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:33
akvarel, tempera, papír, 22,5 x 48,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:20
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:19
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jandejsek
(1923)
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:18
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Krajina II.
Položka č.: 268325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:00
lept, 1988, 16,6 x 11 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 62/70, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Němcová
Tři smrky
Položka č.: 268334Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:08
olej, sololit, 2015, 45 x 68 cm, monogr. PD JN 15, rám, na zadní straně monogr. JN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Němcová
Afrika
Položka č.: 268335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:07
olej, sololit, 2013, 50 x 65 cm, monogr. PD JN 13, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lokvenc
(1930)
Milenci
Položka č.: 268336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:39
litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
V zimě
Položka č.: 268400Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:05
lept, 19,5 x 31 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:08
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO