• Jindra Viková

    (1946)

    Hlava ženy

    Položka č.: 268684

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:10

    pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Ukázky ilustrací ( Zapadlí vlastenci)

    Položka č.: 268928

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:50

    3x suchá jehla, 1954, 7,5 x 14,5/ 5 x 5/ 5 x 5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, tři suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Maminka manželky autora, na Sázavě

    Položka č.: 268977

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:49

    2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    U křížku

    Položka č.: 269743

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:31

    litografie, 22,3 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    U rybníka

    Položka č.: 269990

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:41

    litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Im weg

    Položka č.: 269998

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:45

    suchá jehla, 16 x 14,2 cm, sign. PD, č. 3/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 270107

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:03

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Matějíčková-Myšková

    (1911-2001)

    Staré bělidlo v Ratibořích

    Položka č.: 274087

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:40

    litografie, 38 x 29,5 cm, sign. PD Kamila Matějíčková- Myšková, rám, LD popsáno autorem, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina I.

    Položka č.: 274495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:44

    voskový pastel, papír, 1969, 29 x 40 cm, sign. PD Pitrmann 6. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina II.

    Položka č.: 274496

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:43

    voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina III.

    Položka č.: 274497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:42

    voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 29. 8. 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň

    Položka č.: 274499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:41

    akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ves/Strom/Strom

    Položka č.: 274502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:52

    3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Dáma

    Položka č.: 274513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:17

    litografie, 1966, 35 x 22,2 cm, sign. PD Jan, 43018, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    Kompozice

    Položka č.: 274728

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:27

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s kyticí a Pražským hradem

    Položka č.: 275251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:28

    akryl, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. LD J. Šolc 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ovocná mísa

    Položka č.: 276810

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:29

    olej, překližka, 70 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Claes Janszoon Visscher

    (1587-1652)

    Mapa Paříže

    Položka č.: 277080

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:14

    tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V posteli

    Položka č.: 277778

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:10

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    Položka č.: 277877

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:03

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 279068

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:23

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1934, 21,5 x 13,5 cm, sig. PD Fketzek 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 279071

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:45

    rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura II.

    Položka č.: 279349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:12

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I.

    Položka č.: 279350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:14

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící II.

    Položka č.: 279352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:16

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Plastika

    Položka č.: 279353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:18

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:20

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:22

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy s kočkou

    Položka č.: 279358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:24

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Faun s měsícem

    Položka č.: 279360

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:26

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook