• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Praha

    Položka č.: 282722

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:51

    litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Chrám Matky Boží před Týnem

    Položka č.: 282723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:52

    litografie, 1968, 26 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 109/150, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 282724

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Na špici No. I

    Položka č.: 282725

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:05

    litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Bacchanalie I.

    Položka č.: 282726

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:13

    litografie, 1994, 23,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 105/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Bacchanalie II.

    Položka č.: 282727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:12

    litografie, 1994, 22,5 x 15,7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 104/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Plešoun

    Položka č.: 282728

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:14

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Loděnice

    Položka č.: 282729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:24

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor, př horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zahradní restaurace

    Položka č.: 282730

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:23

    litografie, 1961, 33,5 x 51 cm, sign. DU K. Oberthor 61, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Letní navečer

    Položka č.: 282731

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:32

    litografie, 1943, 35 x 43 cm, značeno LD na kameni VojSedláček, Prémie umělecké besedy na rok 1943, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Vzdušná plavba

    Položka č.: 282732

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:37

    lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Bogdančikov

    Rybáři

    Položka č.: 282733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:38

    akryl, plátno, 1992, 45,5 x 35,5 cm, sign. LD azbukou O. Bogdančikov, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    Položka č.: 282734

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:54

    olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Slunce a moře

    Položka č.: 282735

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:57

    tempera, malířská lepenka, 1971, 110 x 37 cm, sign. PD Pitrmann 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dvořák

    (1893-1950)

    Tanec

    Položka č.: 282736

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:01

    lavírovaná tuš, papír, 1915, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD K. Dvořák 915, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dvořák

    (1893-1950)

    Na koni

    Položka č.: 282737

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:02

    lavírovaná tuš, papír, 1919, 15,5 x 18,5 cm, monogr. K.D. 19, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, poté J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU tamtéž, člen Aventinské mansardy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sevilla

    Položka č.: 282738

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14

    tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Muž a žena

    Položka č.: 282739

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27

    pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook