-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:36
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
Kašna
Položka č.: 279362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:30
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ves/Strom/Strom
Položka č.: 274502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38
3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Matuška
(1944)
Rozhlas
Položka č.: 265505Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46
litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka
Položka č.: 282080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11
lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s květinami
Položka č.: 282079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka a dítě
Položka č.: 282078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 282177Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16
linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Podzim
Položka č.: 282166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54
lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt s mušlí
Položka č.: 282099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29
linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Albich
(1925-2000)
Plačící žena
Položka č.: 282219Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:40
dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 282215Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:32
dřevoryt, 9,2 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
Položka č.: 276425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
Položka č.: 276423Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
Položka č.: 276421Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
Položka č.: 276420Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
Položka č.: 276414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
Položka č.: 276412Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
Položka č.: 276411Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
Položka č.: 276410Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jitřní čas
Položka č.: 246262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s čajovou konvičkou
Položka č.: 237379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24
lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
Položka č.: 211274Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Džbán s květy
Položka č.: 282142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:06
litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO