Panna Marie
Položka č.: 268991Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:33
anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Diamant
Položka č.: 268986Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:28
lept, 1982, 15,5 x 9,5 cm, sign. DU Liesler 82, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ivan Komárek
Na gauči
Položka č.: 268985Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ikona
Položka č.: 268974Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:16
malba na papíře nalepeném na dřevě, zlato, kov, 24,5 x 15 cm, ve dřevě dírky od červotoče, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Vysušil
(1926-2014)
Položka č.: 268960Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:02
lept, 20 x 15 cm, sign. PD K. Vysušil, A.T., žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jiří Toroň
(1924)
Okoř
Položka č.: 268958Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268950Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:52
lept, 26 x 18,5 cm, sign. PD Souček
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
Položka č.: 268945Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:47
litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jan Mikule
(1873-1934)
Sedlák
Položka č.: 268944Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:46
pastel, karton, 48 x 64,7 cm, sign. PD J. Mikule, na povrchu drobná škrábnutí, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Kubálek
Přístav
Položka č.: 268941Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:43
olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Rolf Escher
Zátiší se šicím strojem
Položka č.: 268891Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:53
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Louis Latapie
(1891-1972)
Dívky
Položka č.: 268883Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45
litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Noční Praha
Položka č.: 268862Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:24
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Koupání
Položka č.: 268859Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:21
dřevoryt, 1936, 41,5 x 54,5 cm, sign. PD V. Pukl, č. 76/90, PD věnování autora, mírně zažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Marie Ondrová-Koláčková
Duše stromu
Položka č.: 268857Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:19
akvarel, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Ondrová, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Václav Fiala
(1964-1980)
Kytice karafiátů
Položka č.: 268847Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:09
litografie, 42 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 167/200, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Alois Mikulka
(1933)
Zcela využitý rostropovič
Položka č.: 268843Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:05
linoryt, 1972, 23 x 10 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Havran
Položka č.: 268836Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:58
akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 18354, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
Položka č.: 268828Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:50
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 268813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Antonín Hévr
(1923-1973)
Položka č.: 268805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27
Václav Fiala
(1964-1980)
Žena spojena s přírodou
Položka č.: 268803Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:25
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Josef Velčovský
Cestou do Dakaru
Položka č.: 268797Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:19
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
František Jiroudek
(1914-1991)
Terasa
Položka č.: 268781Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:03
akarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, PD monogr. F. J. 43, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Tomáš Kubík
Ignudo I.
Položka č.: 268774Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:56
inkoustový tisk, 2021, 64,8 x 56 cm, sign. PD Kubík 2021, č. 32/50, Autorská reprodukce hyperealistické malby od Tomáče Kubíka. Byla pořízena v počtu 50. kusů jichž tento má číslo 32. Malba je inspirována Michelangelovou freskou ze Sixtínské kaple v Římě, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Kytice za oknem
Položka č.: 268773Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:55
dřevoryt, 26,5 x 18 cm, sign. DU V Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Ludva Dobeš
(1914-1979)
Lesní zátiší
Položka č.: 268770Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52
olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně
František Novák
Ježíš, přítel dítek
Položka č.: 268743Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:25
olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, Antiqari.at Ra…
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Půlnoční
Položka č.: 268741Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Zuzana Mikulová
(1978)
Lilith
Položka č.: 268725Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:07
akryl, sololit, 2017, 77 x 100 cm, sign. PD Zuza 17, práce slovenské malířky, absolventky VŠVU v Bratislavě, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)