• Jiří Chadima

    Zasněženo

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:16

    tempera, sololit, 2024, 19 x 34,3 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jiří Chadima

    Na břehu III

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:17

    tempera, sololit, 2023, 11 x 18 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jiří Chadima

    Modrá řeka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:18

    litografie, 1990, 11 x 34 cm, sign. PD Chadima 90, rám, č. 68/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří Chadima

    Navigace

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:19

    litografie, 1972, 11,8 x 15 cm, sign. PD Chadima 72, č. A.T, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jiří Chadima

    Duha

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:20

    litografie, 1986, 15 x 20 cm, sign. PD Chadima 86, č. 2/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Chadima

    Na břehu

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:21

    tempera, sololit, 2024, 20 x 40 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Jiří Chadima

    Zásobníky

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:22

    tempera, sololit, 2025, 19 x 27 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Jiří Chadima

    Plovárna

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:23

    tempera, sololit, 2025, 19 x 30 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Jiří Chadima

    Červený hausbót

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:24

    tempera, sololit, 2024, 15 x 31 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    U řeky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:25

    tempera, sololit, 2025, 20 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jiří Chadima

    Loděnice

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:26

    tempera, sololit, 2025, 20 x 25 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Jiří Chadima

    Žlutý domek

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:27

    tempera, sololit, 2025, 12 x 22 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Hausbóty II

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:28

    tempera, sololit, 2025, 13 x 20 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Přístavště

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:29

    tempera, sololit, 2025, 14 x 21 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Na pobřeží

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:30

    tempera, sololit, 2025, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jiří Chadima

    Na molu

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:31

    tempera, sololit, 2024, 17 x 23 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)