Jiří Chadima
Zasněženo
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:16
tempera, sololit, 2024, 19 x 34,3 cm, sign. PD Chadima 24, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Chadima
Na břehu III
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:17
tempera, sololit, 2023, 11 x 18 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Chadima
Modrá řeka
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:18
litografie, 1990, 11 x 34 cm, sign. PD Chadima 90, rám, č. 68/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Chadima
Navigace
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:19
litografie, 1972, 11,8 x 15 cm, sign. PD Chadima 72, č. A.T, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Jiří Chadima
Duha
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:20
litografie, 1986, 15 x 20 cm, sign. PD Chadima 86, č. 2/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Chadima
Na břehu
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:21
tempera, sololit, 2024, 20 x 40 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jiří Chadima
Zásobníky
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:22
tempera, sololit, 2025, 19 x 27 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Jiří Chadima
Plovárna
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:23
tempera, sololit, 2025, 19 x 30 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Chadima
Červený hausbót
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:24
tempera, sololit, 2024, 15 x 31 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
U řeky
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:25
tempera, sololit, 2025, 20 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Jiří Chadima
Loděnice
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:26
tempera, sololit, 2025, 20 x 25 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Jiří Chadima
Žlutý domek
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:27
tempera, sololit, 2025, 12 x 22 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Hausbóty II
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:28
tempera, sololit, 2025, 13 x 20 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Přístavště
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:29
tempera, sololit, 2025, 14 x 21 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Na pobřeží
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:30
tempera, sololit, 2025, 21 x 26 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Jiří Chadima
Na molu
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 27. 01. 2026 18:31
tempera, sololit, 2024, 17 x 23 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)