• Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Portrét umělcovy matky sedící u stolu

    Položka č.: 252546

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:26

    lept, 1631, 14,7 x 12,8 cm, značeno LU v desce R L f., tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 196, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 252547

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:27

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Louis Marvy

    (1815-1850)

    Krajina se seníkem a stádem ovcí podle Rembrandta

    Položka č.: 252548

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:28

    lept, 11 x 21,3 cm, značeno LD v desce Rembrandt 1636 a DU Luis Marvy apres Rembrandt , Nr. 224 Bartsch, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Daniel Niklaus Chodowiecki

    (1726-1801)

    Výjevy

    Položka č.: 252549

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:29

    6 x ocelorytina, 8,2 x 4,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Krajina s lovcem

    Položka č.: 252550

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:30

    lept, 1653, 13 x 15,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 314, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 252551

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:31

    lept, 1629, 17 x 15 cm, značeno LN v desce Rembrandt, tisknuto z kopie původní desky, značeno DU No 230, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s širokým nosem

    Položka č.: 252552

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:32

    mědirytina, 1630, 7 x 5,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 208, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Skica krajiny

    Položka č.: 252553

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:33

    mědirytina, 1654, 16 x 12,8 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 340, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s nakloněnou hlavou dopředu

    Položka č.: 252554

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:34

    mědirytina, 1628, 4,3 x 4 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 209, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    Položka č.: 252555

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:35

    mědirytina, 11,5 x 6,3 cm, značeno DU v desce Rembrandt f. 1645, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Vlastní podobizna v baretu s perem

    Položka č.: 252556

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:36

    mědirytina, 1638, 13 x 10 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 233, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 252557

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:37

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Unislaus wéwoda VIII. Český

    Položka č.: 252558

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:38

    mědirytina, 19.století, 15,4 x 12 cm, na papíře drobné skvrny, mírně znečištěný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Wogen, wéwoda VII. Český

    Položka č.: 252559

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:39

    mědirytina, 19.století, 15,2 x 12 cm, značeno LD v desce Markowsky del. a PD I. Glanz sc., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 252560

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:40

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1606-1669)

    Johannes Wtenbogaert

    Položka č.: 252561

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:41

    hlubotisková reprodukce, 33,3 x 28,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 252562

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 252563

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 252564

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    Položka č.: 252565

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:45

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 252566

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:46

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    Položka č.: 252567

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:47

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1920-2010)

    Psiche

    Položka č.: 252568

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:48

    mědirytina, 13 x 10 cm, z druhé strany papíru tištěný text, knižní ilustrace, okraje papíru lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 252569

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:49

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    Položka č.: 252570

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:50

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dopis

    Položka č.: 252571

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:51

    mědirytina, 23,4 x 18,2 cm, zažloutlý papír, místy z malinkými nepatrnými flíčky, na pravém okraji natržen 3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hans Canon

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 252572

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:52

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 252573

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:53

    mědirytina, 20,5 x 25,5 cm, značeno v desce PD Henry Winkles scup., LD G. Heck dir, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    The Engraved musicians

    Položka č.: 252574

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:54

    faksimile původního leptu, 33 x 39,3 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Wilhelm Kraus

    (1804-1852)

    K. Landgericht Starnberg /K. Landgericht Tölz

    Položka č.: 252575

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:55

    2 x ručně kolorovaná litografie, 27,5 x 45 / 26,5 x 45,3 cm, dvě staré ručně kolorované velkoformátove litografie od autora, který se ve své tvorbě zaměřoval zejména na výjevy z oblasti Bavorska, při okrajích mimo tisk, lehce zažloutlý papír, na okrajích místy otřepen, antiqari.at Radhošťská