• Joska Skalník

    Situace s podpisem autora

    Položka č.: 260920

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 20:58

    tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Mareš

    Položka č.: 260219

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:00

    olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Miloslav Holý

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 260217

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:02

    pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Otakar Procházka

    Stromovka

    Položka č.: 260215

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:04

    dřevorez, 1963, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Stvůra

    Položka č.: 260214

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:06

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 260072

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:08

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Lisý

    Strom u kraje lesa

    Položka č.: 260071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:10

    litografie, 1987, 19 x 13,1 cm, sign. LD P. Lisý 87, papírová pasparta, č. 134/200, LD orig. litog., antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pavel Lisý

    Vyšehrad

    Položka č.: 260068

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:12

    litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Uibarlay

    (1921-1991)

    Kostelní věž

    Položka č.: 260066

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:14

    litografie, 1962, 16,3 x 12 cm, sign. DU Jaroslav Uibarlay, papírová pasparta, č. 8/70, DU P.F. 1963, HU na papíru dírka po špendlíku (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad za oknem

    Položka č.: 260065

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:16

    barevný dřevoryt, 1928, 10,8 x 8,9 cm, sign. PD Vik, značno v desce PD VK-28, na levém a dolním okraji papíru 3 žluté flíčky, na horním okraji nalepeny hnědé papírové pásky (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenf…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 260064

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:18

    barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 260062

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:20

    kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 258251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:24

    olej, plátno, 1936, 36,7 x 27 cm, sign. PD M. Buriánek 36., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 258243

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:26

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 258242

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:28

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 258186

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • V. Skála

    Stavení v krajině

    Položka č.: 257922

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:32

    olej, plátno, 1960, 39,9 x 50 cm, sign. PD Skála V. 1960, klínový rám, malba poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alois Moravec

    Zpracování dřeva

    Položka č.: 257921

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:34

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, na rámu drobné oděrky, mimo tisk drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Tibor Andrássy

    Po bouřce

    Položka č.: 257920

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:36

    linoryt, 1968, 22 x 63 cm, sign. PD T. Andrassy 1968, antiqari.at Radhošťská

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 257413

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:38

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Jiří Kolář 29.9. - 24.11.1991

    Položka č.: 257368

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:40

    tisk, plakát, 59 x 41,5 cm, plakát k výstavě v Galerii u Bílého jednorožce v Klatovech, papír při okraji nepatrně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Tomáš Bím

    Bím 66 retrpspektiva s podpisem

    Položka č.: 257361

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:42

    tisk, plakát, formát A1 cm, sign. PD Tomáš Bím 013, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Otevřené dveře

    Položka č.: 257349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:44

    tisk, plakát, formát A1 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Karel Nepraš 1960-2000

    Položka č.: 257348

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:46

    tisk, plakát, formát A1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    České sochařství 19. a 20. stol.

    Položka č.: 257346

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:48

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Joska Skalník

    Joska Skalník

    Položka č.: 257342

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:50

    tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Soubor katalogů a pozvánek L. Stejskal

    Položka č.: 257335

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:52

    3 x výstavní katalog + 5 x pozvánka na výstavu + 1 x plakát k výstavě L. Stejskala v Českých Budějovicích, plakát přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • F. Duša

    Orava IV

    Položka č.: 257139

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:54

    dřevoryt, 16 x 23 cm, sign. PD F. Duša, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • F. Duša

    Orava III

    Položka č.: 257138

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:56

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • F. Duša

    Orava II

    Položka č.: 257137

    Plánované ukončení: 26. 07. 2022 21:58

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)