• Zoran Opačič

    Fotbal pro Gourmety

    Položka č.: 252531

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:04

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 23,8 x 29,8 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 252530

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:05

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Höfelich

    Das Caffehaus im K. K. Paradiesgarten

    Položka č.: 216518

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:07

    litografie, 18,5 x 21,2 cm, značeno LD na kameni Nach der Natur gez. u. lith. v. Waage a PD Gedr. b. J. Höfelichs Wwe, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 257098

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:08

    tužka, papír, 1950, 29,5 x 42 cm, značeno LD 13/IX 50, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Holl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici XII.

    Položka č.: 257097

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:09

    tužka, papír, 1952, 35 x 27 cm, značeno LD 28/VIII 1952, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici XI.

    Položka č.: 257096

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:10

    tužka, papír, 1952, 27 x 35 cm, značeno PD 28/VIII 1952, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici X.

    Položka č.: 257095

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici IX.

    Položka č.: 257094

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici VIII.

    Položka č.: 257093

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:13

    tužka, papír, 1952, 27 x 35 cm, značeno PD 30/VIII 1952, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici VII.

    Položka č.: 257092

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:14

    tužka, papír, 1952, 27 x 35 cm, značeno PD 26/VIII 1952, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici VI.

    Položka č.: 257091

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici V.

    Položka č.: 257090

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici IV.

    Položka č.: 257089

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:17

    tužka, papír, 1952, 27 x 35 cm, značeno LD 26/VIII 1952, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici III.

    Položka č.: 257088

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici II.

    Položka č.: 257087

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:19

    tužka, papír, 1950, 29 x 42,5 cm, značeno PD 17/VIII 1950, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Na chmelnici

    Položka č.: 257086

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:20

    tužka, papír, 1950, 29,5 x 42 cm, sign. PD V. Karl 17/VIII 50, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně na poli

    Položka č.: 257085

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:21

    tužka, papír, 27 x 35 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 231366

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:22

    dřevoryt, akvarel, 10,9 x 31,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Žena s nůší

    Položka č.: 237797

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:23

    tužka, papír, 1942, 14,7 x 17,9 cm, sign. PD allo 42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    U stolu

    Položka č.: 221929

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:24

    suchá jehla, lept, 46,8 x 35,6 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Přes brod

    Položka č.: 216913

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:25

    litografie, 14 x 21,2 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zum heitern Blick

    Položka č.: 216912

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:26

    litografie, 18,5 x 14 cm, pasparta, PD mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mužský profil

    Položka č.: 209409

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:27

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Prof Bartalemi

    Položka č.: 209408

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:28

    tužka, papír, 28,6 x 22,5 cm, sign. LD Gors, pokřivený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    Položka č.: 209406

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:29

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Bílé květy

    Položka č.: 237796

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:30

    akvarel, papír, 12 x 16 cm, sign. PD B. V. S., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    V Tatrách

    Položka č.: 252239

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:31

    dřevoryt, papír, 1922, 45,5 x 55 cm, sign. PD Vik, značeno PD v desce VK - 22 a LD autorským razítkem, mírně zažloutlý, při okrajích mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademi…

  • Bogea?

    Překvapení

    Položka č.: 257049

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:00

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dajč

    Pouštění holubice

    Položka č.: 257072

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:01

    lept, akvarel, zlato, 15,7 x 9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 60/66, Exlibris 1 Stanislav Mlýnek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dostál

    Zasněná

    Položka č.: 206269

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:02

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)