• Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd V

    Položka č.: 254744

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:22

    airbrush, papír, 2008, 74 x 108 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2008, rám, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hravostí a vtipem Kin…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Položka č.: 254745

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:23

    litografie, 1971, 28 x 19 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 40/40, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Milan Grygar

    (1926)

    Ptáci

    Položka č.: 254746

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:24

    kombinovaná technika, běloba, papír, 2014, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Grygar 14, č. 7/30, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Quijotovské téma

    Položka č.: 254747

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:25

    litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, litografie je společným dílem Radomíra Koláře a Karla Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice III.

    Položka č.: 254748

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:26

    serigrafie na ručním papíře, 59 x 37 cm, sign. PD Eugen Weidlich, č. 5/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 254749

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:27

    serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

  • Karel Banďouch

    (1893-1960)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 254750

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:29

    olej, plátno, 84 x 63 cm, sign. LD K. Banďouch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák J. Schikanedera a J. Schussera, prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bernatzek

    Na břehu moře/Krajina

    Položka č.: 254751

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:30

    2x olej, karton, 1918, 22 x 33,5 cm, sign., rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Setkání Odyssea s Penelopou

    Položka č.: 254752

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:31

    kombinovaná technika, papír, 1973, 44 x 60 cm, sign. PD Jan Bauch 73, rám, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Položka č.: 254753

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:32

    kombinovaná technika, tempera, tuš, 46 x 60 cm, sign. PD Brož, rám, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Chalupy v Braníku

    Položka č.: 254754

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:33

    olej, karton, 29,8 x 37 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Vesnice

    Položka č.: 254755

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:34

    olej, plátno, 40 x 54,3 cm, sign. PD V. Fiala, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    V přádelně

    Položka č.: 254756

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:35

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. LD K. Hofman, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítkem ČFVU, žák prof. O. Nejedlého a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Aleš v Brně, SVUM v Hodoníně, SČVU

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 254757

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:36

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:37

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 254759

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:38

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 254760

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:39

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na řece

    Položka č.: 254761

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:40

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

  • Bohumil Jaroš

    (1856-1924)

    Horská chalupa

    Položka č.: 254762

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:41

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD B. Jaroš, rám, antiqari.at Radhošťská

  • František Kocourek

    Kytice zlatistých květů

    Položka č.: 254763

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:42

    tempera, pastel, karton, 60 x 43 cm, sign. PN Fr. Kocourek, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítko ČFVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    Strž

    Položka č.: 254764

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:43

  • Alois Moravec

    Údolí potoka

    Položka č.: 254765

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:44

  • Alois Moravec

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 254766

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:45

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Oto Kutschera

    Venkovské stavení

    Položka č.: 254767

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:46

    olej, plátno, 56 x 80 cm, sign. DU O. Kutschera, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Emanuel Neumann

    (1873-1932)

    Před bouří

    Položka č.: 254768

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:47

    olej, plátno, 68 x 48,5 cm, sign. PD Em. Neuman, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Sequense na AVU v Praze

    Přístav na řece

    Položka č.: 254769

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:48

    olej, plátno, 55 x 79 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1962)

    Portrét Gerdy Langer-Palounkové (sestřenice mé tchýně)

    Položka č.: 254770

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:49

    olej, dřevotříska, 1943, 34 x 26 cm, sign. LD V.V. Novák, 1943, rám, namalováno na objednávku Oty Palounka 1943, antiqari.at Radhošťská

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    Položka č.: 254771

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:50

    olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 254772

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:51

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, antiqari.at Radhošťská

    Rytíř na koni

    Položka č.: 254773

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:52

    podmalba na skle, 37 x 26 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná