• Stanislav Čáp

    (1928)

    Lidé a pasoucí se kůň

    Položka č.: 282931

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:03

    dřevoryt, 1958, 21,6 x 15,7 cm, sign. PD Stanislav Čáp 58, pokrčený pravý dolní roh papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 244236

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:04

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Zátiší s vázou a brýlemi

    Položka č.: 260281

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:05

    litografie, 14 x 10,2 cm, sign. PD Milan Entler, č. 166/180, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Milan Erazim

    Záznam č. 86

    Položka č.: 195930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:06

    lept, akvatinta, 1985, 15,7 x 10 cm, sign. PD M. Erazim 85, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 282062

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:07

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 282932

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:08

    litografie, 17 x 29,5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 98/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Viera Gergelová

    (1930-2004)

    Neštěstí

    Položka č.: 282933

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:09

    dřevoryt, 30,2 x 21,2 cm, sign. PD Gergelová Viera, č. 76/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Vysoké nad Jizerou

    Položka č.: 282934

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:10

    serigrafie, 1948, 17 x 28 cm, značeno PD na kameni J. Grus 48, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Otava 50

    Položka č.: 282937

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:11

    serigrafie, 1950, 19,5 x 29 cm, značeno PD J. Grus , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    U Zdechovic

    Položka č.: 282936

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:12

    serigrafie, 20 x 26 cm, značeno PD G, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Cesta

    Položka č.: 282935

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:13

    serigrafie, 1948, 18 x 28 cm, značeno LD na kameni J. Grus 48, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Petr Hrnčíř

    Vidlička a motýl

    Položka č.: 179277

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:14

    litografie, 1974, 22 x 15 cm, sign. PD Hrnčíř 1974, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Nuselský most

    Položka č.: 282939

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:15

    litografie, 1978, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD J. Chudomel 78, č. 76/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Chrám Sv. Víta

    Položka č.: 282938

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:16

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 89/150, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Dáma

    Položka č.: 274513

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:17

    litografie, 1966, 35 x 22,2 cm, sign. PD Jan, 43018, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:18

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:19

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:20

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 169230

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:21

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýli

    Položka č.: 282944

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:22

    litografie, 1976, 20,8 x 33,5 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehradský triptych

    Položka č.: 282943

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:23

    litografie, 1976, 29,8 x 30 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl

    Položka č.: 282942

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:24

    litografie, 1976, 33,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Lilie

    Položka č.: 282941

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:25

    litografie, 1962, 34,3 x 21,6 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýli

    Položka č.: 282940

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:26

    litografie, 1976, 21 x 33,5 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Janíčková

    Flóra

    Položka č.: 260117

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:27

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Kabát

    Fauna a flóra

    Položka č.: 280315

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Zdenka Kabátová- Táborská

    (1933)

    Hora

    Položka č.: 282945

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:29

    lept, 1996, 34,5 x 24,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová- Táborská 96, č. 32/100, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dvě ženy

    Položka č.: 133974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:30

    serigrafie, 1985, 19,5 x 13 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    U křížku

    Položka č.: 269743

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:31

    litografie, 22,3 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Lubomír Kellenberger

    (1921-1971)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 282946

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:32

    litografie, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD L. Kellenberger 1964, č. 76/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)