Zu Stubaital

    Položka č.: 230025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:34

    litografie, 18,2 x 17,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Věž

    Položka č.: 206287

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:35

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Voják

    Položka č.: 132349

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:36

    dřevoryt, 1974, 8,7 x 3,1 cm, monogr. PD RS 74, 25/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Traviny

    Položka č.: 122180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:37

    akvarel, asambláž, papír, 2003, 18,7 x 14,7 cm, PF 2004, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Gejša

    Položka č.: 236817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:38

    tisk, 79 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Lift - nejlepší za volant V

    Položka č.: 257079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:40

    plakát, 40 x 57 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lift - nejlepší za volant IV

    Položka č.: 257078

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:41

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lift - nejlepší za volant III

    Položka č.: 257077

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lift - nejlepší za volant II

    Položka č.: 257076

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lift - nejlepší za volant I

    Položka č.: 257075

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:45

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Novák

    Mám doma (JK) sbírku exlibris

    Položka č.: 257063

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:46

    litografie, 1980, 15,2 x 8 cm, sign. PD 80, 78/200, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška na Rotterově Škole propagační grafiky, člen skupiny Štursa

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jindřich Novák

    Exlibris

    Položka č.: 257062

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:47

    litografie, 1980, 14 x 7,5 cm, sign. PD 80, 168/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška na Rotterově Škole propagační grafiky, člen skupiny Štursa

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Čert

    Položka č.: 237742

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:48

    litografie, 1958, 9,8 x 5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Kovařík, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939)

    Svatební košile

    Položka č.: 237757

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:49

    litografie, 1980, 16 x 21,2 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, 60/100, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ex libris Jar. Černý

    Položka č.: 257100

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:50

    heliogravura, 9,7 x 6,1 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1985

    Položka č.: 237805

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:51

    litografie, 1984, 8 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Rada

    (1923-2011)

    PF 1989

    Položka č.: 237804

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:52

    tisk, pastel, papír, 1988, 13,5 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Sedlík

    (1950)

    Děda Sedlík

    Položka č.: 257061

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:53

    litografie, 61,5 x 45 cm, sign. PD Petr Sedlík, autorský tisk, při dolním okraji vodní skvrny na papíře, při pravém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Coufala na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vlastimil Sobota

    Plachetnice na vlnách

    Položka č.: 237770

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:54

    litografie, 13,2 x 8,7 cm, sign. DU Vl. Sobota, 50/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Sobota

    Flétna

    Položka č.: 257064

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:55

    litografie, 3,8 x 18,6 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Klára Čikarová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastimil Sobota

    Houslový klíč

    Položka č.: 257059

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:56

    litografie, 12,2 x 6 cm, sign. DU Vl. Sobota, 67/90, Exlibris E. F. N., Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Petra Straková

    Figurky

    Položka č.: 257057

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Kytice ´80

    Položka č.: 237758

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:58

    suchá jehla, 1980, 16,6 x 10,5 cm, sign. PD M. Stuchlík 80, 60/200, ze souboru Kytice ´80, 48. kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 257053

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:59

    lept, 1974, 7,5 x 7,4 cm, sign. DU K. Šafář 74, 54/70, Exlibris E. Šmejkal, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Šára

    Zápas

    Položka č.: 237765

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 19:00

    linoryt, 1973, 8,1 x 8,1 cm, sign. LD F. Šára, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ex libris Rose-Marie Aschenbach

    Položka č.: 257070

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 19:01

    lept, 11 x 7,4 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, 60/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Sv. Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 237745

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 19:03

    litografie, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Z. Šindlar, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Hrací kostky

    Položka č.: 237769

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 19:04

    lept, mezzotinta, 1981, 8,8 x 5,4 cm, sign. PD Škarohlíd 81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:02

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)