• James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 262283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:21

    lept, 1986, 10 x 8,4 cm, sign. UD Janíček, PF 87, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • James Janíček

    Obvod 250 cm

    Položka č.: 262282

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:22

    lept, 1973, 8,6 x 6,7 cm, sign. UD Janíček, PF 74, Antikvariát Dlážděná, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Janíčková

    Kůň

    Položka č.: 262281

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:23

    lept, 1972, 11,3 x 7,8 cm, sign. PD E. Janíčková 72, PF 1973, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Eva Janíčková

    Strom

    Položka č.: 262280

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:24

    lept, 1985, 6,5 x 3,7 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/210, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Janíčková

    Kašna a domy

    Položka č.: 262291

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:25

    litografie, 16,2 x 21,6 cm, sign. PD Janíčková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Astry / Mák

    Položka č.: 181137

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:26

    2x pastel, papír, 22,5 x 15,5 / 15,5 x 11 cm, oba signovány PD Jindra, 1x příloha dopisu příteli, 1x PF 1982, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Karel Javůrek?

    Panoš

    Položka č.: 215047

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:27

    olej, lepenka, 33,5 x 17,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 244290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:28

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Ženský akt II.

    Položka č.: 262244

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:29

    uhel, papír, 12 x 7,5 cm, sign. PD Jan Kotík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jaroslava Kubičková

    Hra se zrcadlením

    Položka č.: 262233

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:30

    lept, mezzotinta, 1997, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1997, 42217, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslava Kubičková

    Sloni

    Položka č.: 262232

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:31

    koláž, lept, papír, 1995, 25,5 x 16,4 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1995, 42796, s věnováním: Tatínkovi k svátku Jaruška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Mařenec

    Kytice růží

    Položka č.: 262262

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:32

    akvarel, tuš, papír, 28,3 x 21,7 cm, sign. PD K. Mařenec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    Položka č.: 244796

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:33

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Vlašská ulice v Praze

    Položka č.: 245452

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:34

    litografie, 1956, 29,5 x 37,2 cm, sign. PD J. Melichar 56, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Mikulka

    Víno hadrářů

    Položka č.: 208089

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:35

    tuš, papír, 28,5 x 20,9 cm, sign. Pd Mikulka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Dáma v černém

    Položka č.: 262249

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:36

    uhel, tuš, papír, 1901, 47,8 x 29,5 cm, zažloutlý, ušpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Studie koní

    Položka č.: 262294

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:37

    tuš, papír a rudka, papír, 1944-1946, 20,1 x 24,6 a 19,5 x 28,7 cm, 1x sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Kaplička

    Položka č.: 262293

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:38

    uhel, papír, 41,3 x 29,9 cm, sign. PD K. Oberthor, dobrý stav, LU natržený papír, horní část mírně přehnutá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Akt schovávající hlavu

    Položka č.: 208104

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:39

    tuš, papír, ruční papír, 30 x 20,3 cm, sign. PN V. Plátek, PF 1989 Paní PhDr. Věře Vokáčové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Stanislav Příhoda

    Blaník od Velíše

    Položka č.: 262297

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:41

    olej, sololit, 2002, 20 x 29,5 cm, sign. LD Příhoda, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Saska

    Návrat z hradu

    Položka č.: 229876

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:43

    lept, 1978, 18,6 x 9 cm, sign. PD Saska, P.F. 1978 ministerstvo kultury ČSR, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Tmavá krajina

    Položka č.: 262224

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:44

    lept, 1979, 13 x 17,2 cm, sign. PD Sendlerová 79, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi ?

    (1882-1959)

    Postava

    Položka č.: 207516

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:45

    lept, 28,5 x 28,6 cm, oříznuto, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice tulipánů

    Položka č.: 246197

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:46

    kombinovaná technika, papír, 1982, 54 x 41 cm, sign. PD Josef Šolc 11. 3. 1982, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Drážďany

    Položka č.: 192920

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:47

    fix, papír, 1965, 41,7 x 59,8 cm, sign. PD Šolta 65, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Špilar

    (1871-1939)

    Skica

    Položka č.: 250655

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:48

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Lubomír Štefka

    Mimozemská krása

    Položka č.: 224883

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:49

    akvarel, fix, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Štefka85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Malíř aktů

    Položka č.: 224880

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:50

    akvarel, papír, 27,5 x 20,9 cm, sign. PF Štefka 58, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    Položka č.: 224879

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:51

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vlastimil Toman

    Zima na venkově

    Položka č.: 202021

    Plánované ukončení: 01. 02. 2022 18:52

    linoryt, 1963, 36,5 x 26 cm, sign. PD Vlast. Toman 63, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)