• Reher

    Dolní Sokolovec

    Položka č.: 208915

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:04

    tempera, papír, 1984, 48 x 68,5 cm, sign. PD Reher 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Klášterní dílna v tibetské oblasti

    Áčárja Padmasambhava

    Položka č.: 213781

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:06

    deskotisk - dřevořez, ruční papír, 53 x 39 cm, Historická osobnost ačárji drží v levé dlani kapalu – nádobu z lidské lebky, která obsahuje krev a přečs rameno kopís useknutými hlavami nepřátel. Trávil čas toulkami po Indii, kde studoval podoby buddhismu aby se později odebral do Země sněhu potírat d…

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    Položka č.: 217247

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:08

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý člověk

    Položka č.: 217427

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:10

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217429

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:12

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Tyto změny v dopravě

    Položka č.: 217430

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:14

    fix, papír, 21 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s kyticí

    Položka č.: 217431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:16

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    Položka č.: 217434

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:18

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Sopka- Mám už takový temperament

    Položka č.: 217436

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:20

    tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Manikuru!

    Položka č.: 217438

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:22

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu Unavení hrdinové , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s holí

    Položka č.: 217439

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:24

    tuš na papíře, 18,5 x 25 cm, lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Důstojníci na kole

    Položka č.: 217440

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:26

    tuš, běloba na papíře, 16,5 x 13,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír nepravidelně zastřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Jeden a půl důstojníka

    Položka č.: 217441

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:28

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír při okrajích zašpiněný, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    U psychiatra

    Položka č.: 217488

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:30

    fix, papír, 16 x 14 cm, při levém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217489

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:32

    fix, papír, 18 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    Položka č.: 217492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:34

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:38

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:40

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Tunis

    Položka č.: 218270

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:42

    olej, papír, 21,3 x 15,9 cm, sign. PD Dlabal, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mexico City

    Položka č.: 218298

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:44

    olej, karton, 11,7 x 12 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 218382

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Remízek

    Položka č.: 218488

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:48

    tužka, papír, 1953, 45 x 60 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:50

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:52

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 219340

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:56

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 18:58

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice II.

    Položka č.: 221607

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:00

    pastel, papír, 1965, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Deštivý den

    Položka č.: 221670

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2021 19:02

    monotyp, 1968, 32 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)