Art Brut v Českých zemích

    Položka č.: 254291

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:06

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 257020

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:08

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 257359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:10

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    Položka č.: 259148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:12

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 259149

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Otakar Procházka

    Stromovka

    Položka č.: 260215

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:16

    dřevorez, 1963, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    Položka č.: 262312

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:18

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 262640

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:20

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 262641

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:22

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    Položka č.: 262685

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:24

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:26

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    Položka č.: 263490

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:28

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karolinum Praha

    Položka č.: 263666

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:30

    olej, karton, 11 x 21,5 cm, sign. PD J.Dlabal, karton na zadní straně potišrěný, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Danihelka

    U sádku

    Položka č.: 263698

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:32

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    Položka č.: 264598

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:34

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    Položka č.: 264607

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:36

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Biomorfní tvar

    Položka č.: 264715

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:38

    tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Městská brána s kostelem

    Položka č.: 264941

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:40

    litoghrafie, 1976, 23 x 39,5 cm, pasparta, a.t., dole napsáno Vážené paní Magdě Novákové srdečně Josef Sahula 28,5,1976, antiqari.at Radhošťská, žák O. Blažíčka, C. Boudy, J. Sejpka, K. Pokorného a později M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Asociace jihočeských výtvarníků UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Galerie Platýz

    Položka č.: 264943

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:42

    ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Šindelek

    Přímořská vila

    Položka č.: 264950

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:44

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Motýli

    Položka č.: 264953

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:46

    serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený

    Pohled na město

    Položka č.: 265798

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:48

    dřevoryt, 1975, 36 x 26 cm, sign. PD , pasparta, DU věnování, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 265800

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:50

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Vltavu

    Položka č.: 265801

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:52

    akvarel, tuš, papír, 24,3 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Malá Strana z Ledeburgeských zahrad

    Položka č.: 265819

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:54

    digitální tisk, 29,9 x 23,6 cm, sign. PD Karel Slovák , č. 50/148, DU Název díla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

  • Miroslav Konrád

    Bretaňské pobřeží

    Položka č.: 265828

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:56

    pastel, papír, 1971, 32,6 x 44,6 cm, sign. PD M. Konrád 71, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 266390

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:58

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Srdce na lodi

    Položka č.: 266878

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:00

    dřevořez, 1973, 15,5 x 9,7 cm, DU Srdečně M. Nováček 30,5,73, pasparta, u dolního okraje papíru pod signaturou žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Bruslení

    Položka č.: 266895

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:02

    litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    At piece of My Light

    Položka č.: 266901

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:04

    serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)