Art Brut v Českých zemích

    No.: 254291

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:06

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 257020

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:08

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    No.: 257359

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:10

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    No.: 259148

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:12

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    No.: 259149

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:14

    litografie, 24,3 x 30,5 cm, sign. PD L. Stejskal, č.14/50, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Otakar Procházka

    Stromovka

    No.: 260215

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:16

    dřevorez, 1963, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    No.: 262312

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:18

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    No.: 262640

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:20

    tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    No.: 262641

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:22

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    No.: 262685

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:24

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    No.: 262687

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:26

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    No.: 263490

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:28

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karolinum Praha

    No.: 263666

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:30

    olej, karton, 11 x 21,5 cm, sign. PD J.Dlabal, karton na zadní straně potišrěný, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Danihelka

    U sádku

    No.: 263698

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:32

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    No.: 264598

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:34

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    No.: 264607

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:36

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), ,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Biomorfní tvar

    No.: 264715

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:38

    tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Městská brána s kostelem

    No.: 264941

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:40

    litoghrafie, 1976, 23 x 39,5 cm, pasparta, a.t., dole napsáno Vážené paní Magdě Novákové srdečně Josef Sahula 28,5,1976,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Galerie Platýz

    No.: 264943

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:42

    ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Šindelek

    Přímořská vila

    No.: 264950

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:44

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Motýli

    No.: 264953

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:46

    serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený

    Pohled na město

    No.: 265798

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:48

    dřevoryt, 1975, 36 x 26 cm, sign. PD , pasparta, DU věnování,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    No.: 265800

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:50

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Vltavu

    No.: 265801

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:52

    akvarel, tuš, papír, 24,3 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Malá Strana z Ledeburgeských zahrad

    No.: 265819

    Auction price: 320 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:54

    digitální tisk, 29,9 x 23,6 cm, sign. PD Karel Slovák , č. 50/148, DU Název díla,

    Current price: 320 CZK (14 €)

  • Miroslav Konrád

    Bretaňské pobřeží

    No.: 265828

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:56

    pastel, papír, 1971, 32,6 x 44,6 cm, sign. PD M. Konrád 71, u horního okraje papír pokrčen,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Abstraktní kompozice

    No.: 266390

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 19:58

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Srdce na lodi

    No.: 266878

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 20:00

    dřevořez, 1973, 15,5 x 9,7 cm, DU Srdečně M. Nováček 30,5,73, pasparta, u dolního okraje papíru pod signaturou žlutý flíček,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Bruslení

    No.: 266895

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 20:02

    litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    At piece of My Light

    No.: 266901

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 03. 2024 20:04

    serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)