• Šnajderka

    Tatry

    No.: 347

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:46

    olej, lepenka, 31 x 39, 5 cm, sign. LD J. V. Šnajderka, rám, rozbitý rám

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Kaštany

    No.: 348

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:47

    olej, karton, 32, 5 x 36 cm, sign. PD Martínek, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    No.: 349

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:48

    olej, lepenka, 46 x 62 cm, sign. PD L. Martínek, ram

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J. Hašek

    Statek

    No.: 350

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:49

    akvarel, papír, 1947, 57, 5 x 86 cm, sign. PD J. Hašek 47, rám

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • J. Holeček

    Voda se stromy

    No.: 351

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:50

    olej, karton, 48 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Pilner

    Staré bělidlo

    No.: 352

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:51

    tuš, běloba, papír, 1941, 21, 5 x 30 cm, sign.PD Pilner 41, rám

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Synková - Elgerová

    Zima

    No.: 353

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:52

    pastel, akvarel, papír, 1941, 48 x 68 cm, sign. LD Synková-Elgerová 41, rám, rozpadlý rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Krajia Horácka

    No.: 354

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:53

    olej, sololit, 32 x 48 cm, sign. LD J. Verad ?, rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Špitnik (Špitálník)

    (1901-?)

    Krajina s chalupami

    No.: 355

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:54

    olej, plátno, 37 x 44 cm, sign. PD Špitník, rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zimní krajina s řekou

    No.: 356

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:55

    olej, deska, 26 x 46, 5 cm, sign. LD, rám

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Letní zátiší s rybníkem

    No.: 357

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:56

    olej, plátno, 58 x 68 cm, sign. PD, rám, poškozené plátno

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • V. Falc

    Krajina se zrajícími jeřabinami

    No.: 358

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:57

    olej, deska, 1937, 19 x 19 cm, sign. LD V. Falc 37, rám

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Juříček

    (1892-?)

    Studie letní krajiny

    No.: 359

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:58

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD A. Juříček, rám

  • St. Černý

    Krajina časného podzimu

    No.: 360

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:59

    akvarel, papír, 1940, 28 x 37,5 cm, sign. PD St. Černý 1940, rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jakšová

    (1921-?)

    Dívky v kroji

    No.: 361

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:00

    olej, plátno, 57 x 36,5 cm, sign. LD L. Jakšová, rám

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    Ostrov III.

    No.: 362

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:01

    kombinovaná technika, kapa, 1992, 63 x 92 cm, sign. PD Čečo 92, rám

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Sibinský

    No.: 363

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:02

    litografie, 50,5 x 32,5 cm, sign. PD Sibinský, č. 42/50, prasklé sklo

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stránský

    Zátiší s kartami

    No.: 364

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:03

    olej, deska, 1941, 49 x 67, 5 cm, sign. PD Stránský 41, rám, signatura polita

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Legie

    No.: 365

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:04

    sádra, 66 x 42 (diptych) cm, značeno Kodet, Švarc, Vingler

  • J. Holeček

    Hradčany

    No.: 366

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:05

    akvarel, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    No.: 367

    Auction price: 23.000 CZK (920 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:06

    tapiserie, 2ks, 246, 5 x 241, 5 cm, PD vyšito RM

    Current price: 23.000 CZK (920 €)

    Tři břízky

    No.: 368

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:07

    olej, plátno, 39 x 48, 5 cm, sign. PD , rám

  • Jindřich Vacín

    Rolnická záložna

    No.: 369

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:08

    akvarel, papír, 1943, 31x 22. 5 cm, sign. PD Vacín 1943, rám, prasklé sklo

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil (Berghauer) Horyna

    (Berghauer?)

    Borovice

    No.: 370

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:09

    olej, plátno, 52 x 66 cm, sign. LD, rám, protržené plátno, pokapáno barvou

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Buchty

    No.: 371

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:10

    olej na impregnované lepence, 39 x 59, 5 cm, sign. PD Balling. J. , rám

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohuslav Harna

    (?)

    Chalupa pod Radhoštěm

    No.: 372

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:11

    akvarel, papír, 32 x 39 cm, sign. PD Harna, rám

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • S. Danielovski

    No.: 373

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:12

    akvarel, olej, papír, 35 x 33 cm, sign. LD S . Danielovski, rám, rozpadlý rám

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Hegenbart

    Krajina s břízami

    No.: 374

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:13

    olej, deska, 24 x 34 cm, sign. LD Hegenbart, rám

    Pohled na náměstí v Odrách

    No.: 375

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:14

    grafický list, 24 x 32 cm, rám

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jarmila Lorencová

    Skalní úsvit

    No.: 376

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:15

    art protis

    Current price: 4.000 CZK (160 €)