• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bříza v krajině

    Položka č.: 259153

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:06

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, na zadní straně zbytky lepidla, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Olga Starková

    Karlův most

    Položka č.: 259248

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:08

    litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 259981

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:10

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 260055

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:12

    dřevoryt, 9,6 x 6,8 cm, sign. PD P. Kotík, papírová pasparta, na papíru hnědé flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Umělkyně

    Položka č.: 260057

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:14

    dřevoryt, 7,8 x 19,5 cm, sign. PD Lukavský, horní rohy papíru nepatrně pokrčeny, LD menší nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 260062

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:16

    kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 260064

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:18

    barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Holl…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad za oknem

    Položka č.: 260065

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:20

    barevný dřevoryt, 1928, 10,8 x 8,9 cm, sign. PD Vik, značno v desce PD VK-28, na levém a dolním okraji papíru 3 žluté flíčky, na horním okraji nalepeny hnědé papírové pásky (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenf…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Lisý

    Vyšehrad

    Položka č.: 260068

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:22

    litografie, 1981, 12,2 x 19 cm, sign. LD P. Lisý 81, papírová pasparta, č. 20/111, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 260072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:24

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou ulicí

    Položka č.: 260210

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:26

    olej, papír, 20 x 9,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Otakar Procházka

    Stromovka

    Položka č.: 260215

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:28

    dřevorez, 1963, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Trable s žebříkem

    Položka č.: 260662

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:30

    tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Petr Juřena

    Uličník

    Položka č.: 260664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:32

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Juřena

    Prší ?

    Položka č.: 260665

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:34

    tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční loupež

    Položka č.: 260666

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:36

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Těžká literatura

    Položka č.: 260673

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:38

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Kotrha, na zadní straně autorské razítko, u spodního a levého okraje nepatrhná šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční ostrovy

    Položka č.: 260674

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:40

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Kotrba, na zadní straně autorské razítko, horní rohy papíru pokrčeny, u dolního levého okraje menší nažloutlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    Položka č.: 260926

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:42

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    7 x pohlednice z Benátek

    Položka č.: 260927

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:44

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Válka je...

    Položka č.: 261064

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:46

    fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    Položka č.: 261066

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:48

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Kuchař

    Položka č.: 261070

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:50

    tuš, běloba na papíře, 18 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 262073

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:52

    olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasnežené náměstí

    Položka č.: 262077

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:54

    olej, papír, 14,8 x 10,2 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jančík

    Chryzantémy

    Položka č.: 262082

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:56

    tempera, 60,5 x 42 cm, sign. PD Jančík, rohy ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Barbora Kyšková

    Divadelní představení

    Položka č.: 262088

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 18:58

    lept, akvatinta, 6,2 x 7,6 cm, sign. PD B. Kyšková, č. 6/30, u pravého horního rohu papíru nepatrná nažloutlá šmouha (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Dáma II

    Položka č.: 262090

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 19:00

    lept, akvatinta, 1993, 7,7 x 5,8 cm, sign. PD Andesová 93, č. 16/80, DU Dáma II, nepatrně pokrčený papír u horního okraje (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Vzpomínka

    Položka č.: 262091

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 19:02

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Okno

    Položka č.: 262094

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 19:04

    lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)