• Karel Vik

    (1883-1964)

    Košice Dóm

    Položka č.: 262278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:10

    dřevoryt, 1934, 22,1 x 17,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí v Kremnici

    Položka č.: 262277

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:11

    dřevoryt, 1934, 22,3 x 17,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    Věž svatého Víta

    Položka č.: 161432

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:12

    litografie, 1949, 35 x 13,3 cm, sign. PD Karel Vodák 49, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rudolf Vojáček

    Pohled na z Malostranského náměstí

    Položka č.: 229761

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:13

    akvarel, papír, 26,2 x 21,5 cm, sign. PD Rud. Vojáček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Průhled Hroznovou ulicí k Černé věži, České Budějovice

    Položka č.: 229768

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:14

    lept, 23,6 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 229767

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:15

    lept, 23,5 x 18,1 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Kostel sv. Jana Křtitele a Prokopa

    Položka č.: 229766

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:16

    lept, 23 x 18 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Pohled na České Budějovice od západu

    Položka č.: 229764

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:17

    lept, 23,3 x 18,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Kostel Nejsvětější Trojice u Trhových Svinů

    Položka č.: 229760

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:18

    lept, 1941, 18,8 x 24,8 cm, sign. PD Vorlíček, značeno PD v desce V. Vorlíček 41, v levém dolním rohu značeno razítkem dp, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Dušek

    Dvojice

    Položka č.: 247500

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:19

    lept, 48,5 x 52,5 cm, sign. DU L. Dušek, 10/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vitráž

    Položka č.: 200880

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:20

    litografie, 1977, 30,7 x 30,8 cm, sign. PD Jan 1977, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vstupní brána

    Položka č.: 200877

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:21

    litografie, 1976, 29,8 x 29,8 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Roman Karpaš

    Architktury I. - Babylón

    Položka č.: 234328

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:22

    lept, suchá jehla, 1992, 60,5 x 39 cm, sign. PD Karpaš 92, 3/20, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    Položka č.: 262234

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:23

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 18354, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Kos

    Rodný dům J. Hermana

    Položka č.: 262289

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:24

    litografie, 30,8 x 40,1 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    Ulička

    Položka č.: 262288

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:25

    litografie, 27,2 x 40,1 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Kos

    Socha rudoarmějců

    Položka č.: 262287

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:26

    litografie, 30,9 x 39,8 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    Strom

    Položka č.: 262286

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:27

    litografie , 27,3 x 40,5 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rostislav Novák

    Měsíční noc

    Položka č.: 244692

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:28

    serigrafie, 1994, 82,7 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák 94, 2/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Historie - list č. 1 (z cyklu Dějiny)

    Položka č.: 236789

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:29

    litografie, 1985, 47 x 64 cm, sign. PD Raimund Ondráček 85, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Peca

    Asijský muž

    Položka č.: 245471

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:30

    litografie, 67 x 33,8 cm, sign. na zadní straně Peca, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Šavel

    (1921)

    Teplice

    Položka č.: 162375

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:31

    litografie, 23,5 x 40 cm, sign. DU V. Šavel, žák T. F. Šimona a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražské jaro

    Položka č.: 234454

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:32

    lept, suchá jehla, 1989, 39,8 x 29,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1989, 12/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 234453

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:33

    lept, suchá jehla, 1991, 29,8 x 29,9 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1991, 42/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 262231

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:34

    lept, 29,5 x 29,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 25750, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Karlův most

    Položka č.: 262238

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:35

    lept, 30,3 x 29,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Helena Tomášková - Willmanová

    Z cyklu Jezdci, souboje a střetnutí IV.

    Položka č.: 234463

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:36

    mezzotinta, 1991, 37 x 27,5 cm, sign. PD H. Tomášková - Willmanová 91, 10/35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Urbánek

    (1933-1994)

    Schody

    Položka č.: 227762

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:37

    litografie, 1960, 47,5 x 32 cm, sign. PD I. Urbánek, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Chrudoš Valoušek

    Sleva - výprodej

    Položka č.: 234470

    Plánované ukončení: 02. 02. 2022 18:38

    linoryt, 2001, 44,3 x 32 cm, sign. PD Valoušek 2001, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Aleksandrov

    Malbork

    Položka č.: 262258

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:00

    lept, 10,5 x 12,3 cm, sign. PD Alexandrov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)