-
Schiller
Konvitská ulička
Položka č.: 282522Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:15
serigrafie, 24 x 14, 7 cm, sign. Schiller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Strnad
Rty
Položka č.: 282523Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:16
lept, 1965, 49,5 x 33 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Pohled na kostel
Položka č.: 280942Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:17
lept, 24 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Štěpán
(1912)
Stará kuchyň
Položka č.: 263708Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Pole
Položka č.: 123546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19
litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
U studny
Položka č.: 184382Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20
lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:21
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230311Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230310Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230309Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230308Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230307Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
Položka č.: 230306Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27
lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:29
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Sčesání vlasů do culíku
Položka č.: 269288Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:30
litografie, 1989, 22 x 14 cm, sign. LD Vilma Vrbová 89, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leon Wyczolkowski
(1852-1936)
Sosny
Položka č.: 279160Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31
litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Neočekávaná překvapení
Položka č.: 282527Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:00
sítotisk, 30 x 21 cm, sign. PD Benetka, č. 12/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už je…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Praha je zlatá loď
Položka č.: 282526Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:01
sítotisk, 27,5 x 20,5 cm, sign. LD Benetka, č. 15/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Sedím tu na mezi...
Položka č.: 282528Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:02
suchá jehla, 1989, 49,5 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová 89, č. 7/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Corvin
(1931-2004)
Akt
Položka č.: 282529Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:03
serigrafie, 48 x 59 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Čápová
(1956-2019)
Dáma s krokodýlem
Položka č.: 280383Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:04
serigrafie, 1998, 24,9 x 16,9 cm, sign. uprostřed H. Čápová 98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Felger
(1938-1986)
Modré zátiší
Položka č.: 282530Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:05
kombinovaná technika, papír, 62 x 44,5 cm, sign. LD Felger, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
Položka č.: 282545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:06
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
Položka č.: 282544Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:07
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
Položka č.: 282546Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:08
fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
Položka č.: 282547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:09
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ž. Hofmanová
Pole
Položka č.: 273989Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:10
olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hannah Höch
(1889-1978)
Hlava
Položka č.: 268740Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:11
serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kindl
(1962)
Něžná variace (figurativní krajina)
Položka č.: 282531Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:12
monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Neapol Piazza Dante
Položka č.: 282532Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:13
bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23 x 30 cm, sign. PD Kopp, č. 5/5, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu f…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO