• Jaroslav Válek

    Sokolník-Velká Morava

    Položka č.: 260291

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:54

    slepotisk, 12 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Člověče měj rozum

    Položka č.: 260223

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:55

    koláž, papír, 2009, 29,5 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mirka Věrčáková

    Láska není perníček

    Položka č.: 260222

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:56

    koláž, papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mirka Věrčáková

    Carpe Diem

    Položka č.: 260221

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:57

    koláž, tempera, papír, 24,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:02

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:06

    linoryt, 20 x 17,3 cm, sign. DU V. Kotasová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    Položka č.: 217452

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:12

    propiska, 14,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217458

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:14

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:16

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Hlavy

    Položka č.: 217469

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:18

    pastel, papír, 17,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:20

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:22

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:24

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:28

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:30

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    Položka č.: 218500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:34

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Zimní hry

    Položka č.: 218836

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:36

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:38

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:40

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • R. Vitonská

    Růže ve váze

    Položka č.: 219579

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:44

    olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:46

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    Položka č.: 222253

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:48

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    Položka č.: 223695

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:50

    lept, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 1/2, papír po okrajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 18:52

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)