• Daniela Veselá

    V Zábrdí

    Položka č.: 138345

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:02

    lept, 1969, 15,2 x 26,7 cm, sign. PD Daniela Veselá 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Vychodilová

    Trubač

    Položka č.: 262241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:03

    lept, 9 x 5,9 cm, sign. PD, 88/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Šla Andula pro vodu..

    Položka č.: 221938

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:04

    litografie, 31,5 x 22,7 cm, sign. PD Weidlich, z druhé strany papíru báseň Šla Andulka pro vodu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na Maltě

    Položka č.: 204858

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:02

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:04

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:06

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:08

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215551

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1926-7, 50,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:12

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:14

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:20

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:26

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:28

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:30

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:32

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:36

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:40

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218249

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 218262

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:44

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:46

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:48

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    Položka č.: 218542

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:50

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:52

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:54

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)