• Petr Kadlec

    Murano - Itálie

    Položka č.: 265808

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:06

    akvarel, pastel, papír, 18 x 12 cm, sign. PD Kadlec, nalepeno na papíru, papír na kterém je dílo nalepeno je ve formátu pohledu - na pravé polovině nalepena malba, na levé polovině text , místy zažloutlý a pokrčený papír na kterém je dílo nalepeno, malba samotná bez poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • A. Rezem

    Hustým lesem

    Položka č.: 265809

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:08

    akvarel, tuš, papír, 24,1 x 29 cm, nalepeno na kartonu, okraje malby přilepeny papírovou páskou, malba bez vad, karton s páskou lehce zašlé s několika skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • A. Rezem

    Hřbitov

    Položka č.: 265810

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:10

    akvarel, tuš, papír, 1962, 31 x 22,2 cm, sign. PD A. Rezem 1962, papírová pasparta, zezadu přilepeno papírovou páskou k papírové paspartě, papírová pasparta ušpiněná a místy pokrčena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    Vesnička v údolí

    Položka č.: 265811

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:12

    dřevořez, 9,4 x 17,7 cm, sign. PD Hošna, č. 3/40, papír ohmataný a místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Položka č.: 265812

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:14

    dřevořez, 18,5 x 7,1 cm, zažloutlý papír, na pravém a horním okraji flíček od vody, v horní části okraje papíru pokrčeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Zesnulý

    Položka č.: 265813

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:16

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Spící děťátko

    Položka č.: 265814

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:18

    akvarel, tužka, papír, 1944, 34,4 x 26,5 cm, sign. PD 14/IV.1944, kartonová pasparta, na papíru jemné zažloutnutí po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Horák

    Praha - Malá Strana z Ledeburgeských zahrad

    Položka č.: 265819

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:20

    digitální tisk, 29,9 x 23,6 cm, sign. PD Karel Slovák , č. 50/148, DU Název díla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    Položka č.: 265820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:24

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Miroslav Konrád

    Bretaňské pobřeží

    Položka č.: 265828

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:26

    pastel, papír, 1971, 32,6 x 44,6 cm, sign. PD M. Konrád 71, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Cesta vesnicí

    Položka č.: 265829

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:28

    litografie, 27,9 x 47,1 cm, sign. PD B. Antal, evidenční tisk, papír u horního levého rohu a u pravého okraje lehce pokrčen, papír zažloutlý, kolem grafiky ztmavlý - pravděpodobně od pasparty, u horního okraje na dvou místech zbytky papírové lepící pásky (nezasahují do grafiky), antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Marina Richter

    Žena v klobouku

    Položka č.: 266772

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:30

    litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Tajná skrýš

    Položka č.: 266861

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:32

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Strnad

    Baletka - z cyklu Začarovaný les

    Položka č.: 266877

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:34

    fotografie, 1977, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Strnad 1977, pasparta, vzadu popsáno autorem, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Srdce na lodi

    Položka č.: 266878

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:36

    dřevořez, 1973, 15,5 x 9,7 cm, DU Srdečně M. Nováček 30,5,73, pasparta, u dolního okraje papíru pod signaturou žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dáma v kloboučku

    Položka č.: 266881

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:38

    kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Barevnou uličkou

    Položka č.: 266882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:40

    litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Pohled na Staré Město pražské

    Položka č.: 266883

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:42

    litografie, 1976, 11,8 x 28 cm, sign. PD A. Fuchs 76, č. 104/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Pohled na Karlův most a Malou Stranu

    Položka č.: 266884

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:44

    litografie, 1976, 11,9 x 27,9 cm, sign. PD A. Fuchs 76, č. 82/120, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Bertramka

    Položka č.: 266885

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:46

    litografie, 1976, 12,2 x 26,1 cm, sign. PD A. Fuch 76, č. 95/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 266886

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:48

    litografie, 1976, 11,9 x 29,1 cm, sign. PD A. Fuchs 76, č. 64/120, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 266887

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:50

    litografie, 1976, 12,3 x 28,2 cm, sign. A. Fuchs 76, č. 42/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 266888

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:52

    litografie, 1976, 12,3 x 28,3 cm, sign. A. Fuchs 76, č. 87/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Stavovské divadlo

    Položka č.: 266889

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:54

    litografie, 1976, 12 x 18,1 cm, sign. PD A. Fuchs 76, č. 102/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Pražské věže

    Položka č.: 266890

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:56

    litografie, 14,3 x 23,6 cm, sign. DU, č. 41/50, DU orig. lito, nepatrně nažloutlý papír, levý dolní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Sivko

    Mezi ploty

    Položka č.: 266894

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 21:58

    litografie, 1995, 29,4 x 24 cm, DU Pavel Sivko, č. 84/144, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Košvanec

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 266919

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:00

    akvatinta, mezzotinta, 1974, 16 x 6,3 cm, sign. PD Jaroslav Košvanec 74, pasparta, č. 22/80, látková páska pasparty místy politá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiřina Hartingerová-Tobolíková

    Cirkus

    Položka č.: 266920

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:02

    litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Ježíš Kristus

    Položka č.: 267040

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:04

    litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice a dva čluny

    Položka č.: 267078

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:06

    olej, papír, 8,2 x 13,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)