• Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 235468

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 20:55

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • C. Cook

    Lord Macaulay

    Položka č.: 259043

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 20:56

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by C. Cook from a Photograph by Matill and polybank, při levém okraji mimo tisk zažloutlý papír a skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dušan Urbaník

    Flegmatik

    Položka č.: 235471

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    lept, mezzotinta, 16 x 11 cm, sign. DU Urbaník, pasparta

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Odlesk v mlze

    Položka č.: 238281

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 20:57

    kombinovaná technika, papír, 15,5 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • E. Scriven

    William Wilberforce

    Položka č.: 259044

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 20:58

    mědirytina, 13 x10,5 cm, značeno PD E. Scriven sct. ; LD G. Richmond pinxt. , při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Záře mlhy

    Položka č.: 238282

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    kombinovaná technika, papír, 15 x 13 cm, sign. DU N. Synecká, č. 9/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Krystal

    Položka č.: 238283

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 20:59

    kombinovaná technika, papír, 15 x 13,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 10/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • W. Holl

    Sir Robert Peel Bart

    Položka č.: 259045

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:00

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Cabinet Picture by sir ThomasLawrence in the Possesion of F. J. harthel Eag., mírně zažloutlý papír, spodní rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Milé radosti

    Položka č.: 238284

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    kombinovaná technika, papír, 23 x 15 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:01

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 259046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno VI.

    Položka č.: 238347

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 2/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:03

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Stratiev

    Carská dvojka

    Položka č.: 238384

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:04

    litografie, 1988, 15 x 12 cm, sign. PD Ivan Stratiev

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 238418

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:05

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Hora

    Položka č.: 238419

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:06

    litografie, 2016, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohunka Waageová

    Iris

    Položka č.: 238433

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:07

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 8/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Stárko

    (?)

    Položka č.: 259049

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:08

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, antiqari.at Radhošťská

  • Bohunka Waageová

    Zamyšlení

    Položka č.: 238434

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 24/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Fojtík

    Machina

    Položka č.: 238448

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:09

    litografie, 1996, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Fojtík 96, č. 9/114

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladislav Kaska

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 238463

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:10

    lept, 1995, 17,5 x 11,5 cm, sign PD Vlad. Kaska L.P. 1995, č. 22/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrej Kostič

    Gastropis

    Položka č.: 238464

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:11

    suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 16/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 259051

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:12

    kolorovaná mědirytina, 16,7 x 11,4 cm, značeno LD Gez. v. C. Wurbs a PD Stahlst. v. F. Hofer, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Martin Mulač

    Hlava na hlavě

    Položka č.: 238466

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    sítotisk, 2008, 37 x 21,5 cm, sign. PD Mulač 08, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Mulač

    Pozorování

    Položka č.: 238467

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:13

    sítotisk, 2008, 29 x 43 cm, sign. PD Mulač 08, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 259052

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:14

    olej, dřevo, 25,8 x 23,2 cm, rám, rám mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Martin Mulač

    Akty

    Položka č.: 238468

    sítotisk, 2008, 42 x 41 cm, sign. PD Martin Mulač 2008, č. 3/4

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Explosion

    Položka č.: 238484

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:15

    suchá jehla, 1998, 49,5 x 32 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/4

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kanál v Benátkách

    Položka č.: 259053

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2021 21:16

    olej, papír, 17,6 x 12,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Hora

    Položka č.: 238501

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)