• Roman Karpaš

    Čtyři kůly

    Položka č.: 267415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:24

    lept, suchá jehla, 1992, 57,5 x 42 cm, sign. PD Karpaš 92, č. 5/20, při okrajích ohmataný a místy lehce natržený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Doležal

    (1946-2017)

    Položka č.: 267416

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:26

    kombinovaná technika, 1993, 49,1 x 67,5 cm, sign. PD Vladimír Doležal, PH autorské razítko , při spodním okraji na mnoha místech nepatrně natrženo, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Němec

    Josef Kemr s čelem

    Položka č.: 267429

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:28

    tužka, papír, 30,2 x 19 cm, monogr. LD JN, rám, mírně pomačkaný papír, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    Položka č.: 268046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:30

    litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Vesničan

    Položka č.: 268059

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:32

    akvatinta, suchá jehla, 1938, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD K. Štech 38, rám, papír mírně zažloutlý a zašlý, na rámu oděrky, sklo se v rámu pohybuje, ale nevypadává, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení …

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Theodor Pchálek

    (1904-1992)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 268062

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:34

    olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268072

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:36

    dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Petr Kadlec

    Český Krumlov

    Položka č.: 268075

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:38

    akvarel, běloba, uhel, tužka, papír , 30 x 41 cm, sign. PD Kadlec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Květiny

    Položka č.: 268878

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:40

    tuš, akvarel, papír, 1976, 30,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v kresbě věnování, otlučenej rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Neznámý

    Gejša na procházce

    Položka č.: 269183

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:42

    tisk, akvarel, 18,8 x 28 cm, rám, v pravé horní části ušpiněno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Městská idylka

    Položka č.: 269449

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:44

    lept, 1965, 6,9 x 11,5 cm, sign. PD 1965, rám, zažloutlý papír, zažloutlý rám s drobnými oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lebka, dýka a džbán (Ex Libris JM)

    Položka č.: 269472

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:46

    dřevořez, 1977, 12,6 x 6,4 cm, DU u okraje papíru Jaroslav Šváb, X 3, 1977, uprostřed papíru nepatrná stopa po přeložení, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU…

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Chalupy na podzim

    Položka č.: 269482

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:48

    olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (březen)

    Položka č.: 269957

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:50

    ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Linie

    Položka č.: 270447

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:52

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Na křídlech

    Položka č.: 270448

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:54

    autorská technika, 1987, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD 87, P.d.A., DU text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Hráči karet

    Položka č.: 270449

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:56

    lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Souček

    Venkovský kostel

    Položka č.: 270462

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:58

    tuš, plátno, 1980, 19,5 x 28 cm, sign. PD K. Souček 1980, pasparta, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Na mostě

    Položka č.: 270465

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:00

    tužka, tempera, překližka, 34,5 x 46 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Venkovské chalupy

    Položka č.: 270467

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:02

    akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Neurčený

    Loď v zálivu

    Položka č.: 274432

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:04

    akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Stráž barikád

    Položka č.: 274463

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:06

    dřevoryt, 1945, 14,4 x 9,1 cm, značeno v desce DU K.Š.; pod grafikou PD Karel Štěch: Stráž barikád, dřevoryt 1945, pravý horní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských v…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Šachový jezdec

    Položka č.: 274469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:08

    tuš, barevné tužky, papír, 1943, 22 x 15,7 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Václav Slavíček

    (1895-1938)

    Polní květy

    Položka č.: 274484

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:10

    dřevoryt, 1920, 15 x 14,9 cm, Život, příloha, papír zažloutlý, na okrajích otrhaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Šindler

    Chaloupka z Korouhve

    Položka č.: 274634

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:12

    dřevoryt, 5,7 x 6,9 cm, zažloutlý papír, u horního okraje papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Portrét muže

    Položka č.: 274637

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:14

    litografie, 29,7 x 24 cm, lehce pokrčeno v rozích, u dolního okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Spojení

    Položka č.: 274650

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:16

    kolorovaný linoryt, 21,5 x 13,7 cm, sign. DU L. Rusek, papír u horního a dolního okraje nepatrně pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1972)

    Vrby

    Položka č.: 274678

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:18

    dřevoryt, 1914, 12,5 x 15,8 cm, značeno v desce PD monogr. JV; Příloha XX, Veraikon 1914, svazek IV. a V., lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Most

    Položka č.: 274679

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:20

    dřevoryt, 1914, 13,8 x 14,5 cm, Příloha XIX. Veraikon 1914, svazek IV. a V., horní rohy papíru pokrčené, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Vaněk

    (1939)

    Vrakoviště

    Položka č.: 275275

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 18:02

    linořez, 1990, 46 x 55 cm, sign. PD Vaněk 90, č. 3/15, při horním okraji mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)