• Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 243849

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:44

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 243914

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:46

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Libido

    Položka č.: 243915

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:48

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,3 x 18,3 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Zykmund?

    Prsatá

    Položka č.: 243916

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:50

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,5 x 19 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 244277

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:52

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.050 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 244318

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:54

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:56

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 21:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:00

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:02

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:04

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:06

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:08

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:10

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    Položka č.: 244527

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:12

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    Položka č.: 244528

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:14

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 244530

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:16

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    Položka č.: 244531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:18

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:20

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:22

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:24

    litografie, 27 x 20,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, DU nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:26

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    Položka č.: 244537

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:28

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:30

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:32

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 244542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:34

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kampa

    Položka č.: 244620

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:36

    litografie, 1983, 40,5 x 30,2 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 187/200, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 244624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:38

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 244686

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:40

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 244695

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:42

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook