• Michal Bednář

    (1975)

    Zelený pomeranč

    Položka č.: 245852

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:42

    linoryt, 25 x 32 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pomeranč

    Položka č.: 245853

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:43

  • Michal Bednář

    (1975)

    Květ

    Položka č.: 245854

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:44

    kombinovaná technika, papír, 20,8 x 14,9 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 248733

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:45

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 37/75

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 250722

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:46

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    Položka č.: 250723

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:47

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 250724

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:48

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Karpi

    Položka č.: 250725

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:49

    olej, plátno, 2003, 35 x 45 cm, sign. PD Tmějová 03, poškozeno, podlepeno

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 250726

    Vyvolávací cena: 5.650 CZK (226 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:50

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.650 CZK (226 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 250729

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:53

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 15/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 250730

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:54

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 70/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jitka Paclík Nesnídalová

    (1983)

    San Francisco

    Položka č.: 250731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:55

    litografie, 2016, 42,5 x 32 cm, sign. DP Jitka Paclik Nesnídalová, 58/70

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Panorama s Pražským hradem

    Položka č.: 249585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:02

    litografie, 10,3 x 26,2 cm, sign. PD Cyril Chramosta, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji zažloutlý pruh, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Pražský hrad

    Položka č.: 249586

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:04

    litografie, 14 x 19 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 5/100, papír po okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Bruslení

    Položka č.: 249587

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:06

    kolorovaná litografie, 21,4 x 15,2 cm, sign. PD Cyril Chramosta, lehce zažloutlý papír, pravý okraj papíru lehce pokrčen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Zima v Žichovci

    Položka č.: 249588

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:08

    litografie, 1972, 9,6 x 19 cm, sign. DU Cyril Chramosta, nalepeno na papíru, p.f. 1973, při okrajích patrné žloutnutí paíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rejnek

    Domy

    Položka č.: 249589

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:10

    akvarel, papír, 1923, 11,3 x 17 cm, sign. PD Rejnek 23, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, na levém okraji papíru šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Veselice

    Položka č.: 249590

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:12

    kolorovaná litografie, 22,2 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, při okrajích a v rozích papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    Položka č.: 249591

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:14

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Milý Kájo...,

    Položka č.: 249592

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:16

    tisk, 20,4 x 14,3 cm, sign. Du Jeňýk Pac, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Šašek

    Položka č.: 249593

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:18

    tisk, fix, papír, 1997, 21 x 9,3 cm, značeno LD Jeňýk Pacák 98, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Váza

    Položka č.: 249594

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:20

    litografie, 1994, 15,,5 x 10,7 cm, značenu DU Jeňýk Pacák 95, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Děvče s mašlemi (ex libris Mecerovi)

    Položka č.: 249595

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:22

    litografie, 1996, 15 x 10,4 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 96, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Kočko-jazz (PF 1998)

    Položka č.: 249596

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:24

    tisk, 9 x 21 cm, značeno DU Jana Jeňýk, uprosřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Múza (PF 1999)

    Položka č.: 249597

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:26

    tisk, fix, papír, 20,8 x 9,5 cm, sign. NU Jeňýk Pac, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Vojáci v zákopu

    Položka č.: 249598

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:28

    tisk na textilu, 9 x 13,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pilař Radek

    (1931-1993)

    Ptáček a sluníčko

    Položka č.: 249599

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:30

    litografie, 1987, 8,2 x 8,2 cm, sign. DU Radek 87, nepatrně zažloutlý papír, dole pod grafikou věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Holubice (PF 1976)

    Položka č.: 249600

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:32

    suchá jehla, 1975, 12 x 8,5 cm, sign. PD jan Bauch, papír místy ušpiněn po okrajích, na spodník okraji papír podepsáno fixem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 249601

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Úlovek

    Položka č.: 249602

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:36

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)