• Jan Jančík

    Podzimní krajina

    Položka č.: 225246

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:58

    kvaš, papír, 44,3 x 65,7 cm, sign. PD Jančík, oboustranná malba, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Stojící žena

    Položka č.: 224191

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:56

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Berto Monetti

    Položka č.: 224094

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:54

    kvaš, tuš, papír, 1982, 38,8 x 29,4 cm, sign. LD Monetti 82

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Berto Monetti

    Trojice ženských aktů

    Položka č.: 224093

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:52

    kvaš, tuš, papír, 1988, 47,7 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 88, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 224090

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:50

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 60,7 x 42,8 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:48

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:46

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:44

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:40

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    Položka č.: 223981

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:38

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    Položka č.: 223980

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:36

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    Položka č.: 223979

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:34

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii výtvarných umění v Karlsruhe

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    Položka č.: 223970

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:32

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 223711

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:26

    litografie, 1976, 26 x 45,3 cm, sign. PD Z. Oberthorová 76, č. 5/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar na koni

    Položka č.: 222119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:24

    ocelorytina, 8 x 6,5 cm, sign. PD J. Švengsbír , č. 141/200, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Porada

    Položka č.: 221905

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:22

    tuš, papír, 22 x 28 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • J. K. Kormaň

    Žně

    Položka č.: 241587

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:20

    olej, plátno, 53 x 68 cm, sign. LD J. K. Kormaň, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Studie husitů

    Položka č.: 241466

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:18

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

  • Karel Oberthor

    Závod

    Položka č.: 241270

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:16

    litografie, 1978, 21 x 42 cm, sign. DU Oberthor 78, rám, č. 16/100, papír mírně zažloutlý, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 241015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:14

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice gladiol

    Položka č.: 241014

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1978, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kluk a dívka

    Položka č.: 241009

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kluk u vody

    Položka č.: 241008

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Povoz s koněm

    Položka č.: 241007

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    Položka č.: 240799

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:02

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 240760

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)