• Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Manželství

    Položka č.: 245744

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:56

    tuš, papír, 47,3 x 26,5 cm, sign. PD Jappy, skládačka (slepeno ze 3 kusů), Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Horse meat

    Položka č.: 245754

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:55

    tuš, papír, 22,8 x 25,5 cm, sign. na zadní straně J. Žemlička, ilustrace pro Mladý svět č. 45, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Gordický uzel

    Položka č.: 245758

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:54

    tuš, papír, 19,2 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Vlasta Zábranský, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 509 CZK (19 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Idol

    Položka č.: 245759

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:53

    tuš, papír, 23,5 x 32,6 cm, sign. na zadní straně Vlasta Zábranský, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917)

    Strašák

    Položka č.: 245755

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:52

    tuš, papír, 28,4 x 17,8 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Evžen Seyček

    (1917)

    Na divadle

    Položka č.: 245756

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:51

    tuš, papír, 29,9 x 20,8 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: Neříkal jsem, že bez brejlí bude nemožnej?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zahrádkář

    Položka č.: 245741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:50

    akvarel, tuš, papír, 30,2 x 18,3 cm, sign. PD VRB (?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Sypte ptáčkům

    Položka č.: 245745

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:49

    tuš, papír, 30,5 x 21,8 cm, sign. PD Jappy, skládačka (slepeno ze 3 kusů), Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 308 CZK (12 €)

  • Jiří Petrák

    Nevyvedla vás slečna trochu z míry?

    Položka č.: 245757

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:48

    tuš, běloba, papír, 21 x 29,6 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Kapsáři

    Položka č.: 245740

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:47

    akvarel, tuš, papír, 18 x 25 cm, sign. PD Bape, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Smysl pro nesmysl

    Položka č.: 245742

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:46

    tuš, papír, 23,9 x 33,2 cm, sign. na zadní straně Dušan Pálka, text: Nech je ať si kritizujou. Copak ženský mají smysl pro nesmysl?, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Natáčení

    Položka č.: 245743

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:45

    tuš, papír, 24 x 32,9 cm, sign. na zadní straně Dušan Pálka, text: Copak to bude hezkýho, panáčku - film pro pamětníky?, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Barták

    Mořská panna

    Položka č.: 245746

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:43

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Barták

    Trosečník

    Položka č.: 245747

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Potápějící se loď

    Položka č.: 245748

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:41

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Barták

    První pomoc

    Položka č.: 245749

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Barták

    Andělíčci

    Položka č.: 245750

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:39

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Barták

    Paroháč

    Položka č.: 245751

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Žebřík

    Položka č.: 245752

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:37

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Lupiči

    Položka č.: 245753

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:36

    tuš, papír, 22,5 x 29,9 cm, sign. LD Barták, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Carl. W. Würbs

    (1807-1876)

    Pomník Františka I. v Praze

    Položka č.: 203794

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:35

    ocelorytina, 19. století, 16 x 11,7 cm, značeno LD v desce Würbs del. a PD I. Oeder Sculp., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gaetano Vascellini

    (1745-1805)

    Satyr

    Položka č.: 245695

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:34

    mědirytina, 2. polovina 18. století, 27 x 20 cm, značeno PD v desce G. Vascellini del. e scolpi

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Různí autoři

    Šlechta 17. až 18. stol.

    Položka č.: 245731

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:33

    cca 90x mědirytina, 17 x 10 cm, mírně poškozené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Ludwig F. Rio

    Die drey Eidgenossen

    Položka č.: 245729

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:32

    lept, 19. století, 7,4 x 11,8 cm, značeno PD v desce Bei Ludwig F. Rio in Constanz, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Johann Balthasar Probst

    (1673-1750)

    Le meme Groupe de Faune et Nimphe de lautre part

    Položka č.: 245709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:31

    mědirytina, 44 x 26 cm, značeno LD Awerner in delin. a PD Ioh. Balthas. Probst sculp. a. v., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Johann Balthasar Probst

    (1673-1750)

    Venus Marine . z. P.

    Položka č.: 245710

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:30

    mědirytina, 43 x 25,5 cm, značeno PD Ioh. Balthas. Probst sc. a. v., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 203795

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:29

    ocelorytina, 19. století, 11 x 15,7 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen v. Ch. Rosée Nbg., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1807-1882)

    Kolonáda Nového vřídla

    Položka č.: 203796

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:28

    ocelorytina, 19. století, 11,2 x 16,2 cm, značeno LD v desce Nach der Natur gez. v. J. Poppel a PD Gestochen bey J. Poppel., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tíha vědění

    Položka č.: 197053

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:27

    lept, 7,3 x 8,7 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Antoni Oleszczynski

    (1794-1879)

    Kosciuszko

    Položka č.: 245821

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2020 18:26

    ocelorytina, 1829, 12,5 x 9,5 cm, značeno LD Nach der Natur v. Oleszczynski a PD in stahl gest. v. Fleischmann, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)