• Anna Dvořáková

    (1924-?)

    Rybník Krejcar

    Položka č.: 226746

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:50

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD A. Dvořáková, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, razítko Dílo Pardubice, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Položka č.: 226770

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:52

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Berto Monetti

    V objetí

    Položka č.: 201255

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Polonahé dívky

    Položka č.: 201256

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Manekýna

    Položka č.: 201257

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Žena před koupáním

    Položka č.: 201259

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 00:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 238094

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:02

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:04

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:08

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    Položka č.: 238154

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:10

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    Položka č.: 238944

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:12

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 238954

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:14

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka R (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238986

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:16

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž z vousy (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 238987

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:18

    dřevoryt, 7,5 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Stará žena (Ex libris L. Vandenvbriele)

    Položka č.: 238988

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:20

    dřevoryt, 8 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 238989

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:22

    dřevoryt, 8 x 5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž s vousy (Ex libris L. Vandenbrele)

    Položka č.: 238990

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:24

    dřevoryt, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Cheben

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    Položka č.: 239021

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:26

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Jaroslav Cheben

    Záře nad údolím (Ex Libris Klaus Rödel)

    Položka č.: 239022

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:28

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239027

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:30

    dřevoryt, 1948, 10,2 x 6 cm, na papíru několik nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hommage Á Michael Florian

    Položka č.: 239028

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:32

    dřevoryt, 1972, 13,6 x 7,5 a 11 x 11 cm, pozvánka na koncert do Klementina Hommage Á Michael Florian 1972, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    Položka č.: 239029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:34

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:36

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:38

    dřevoryt, 7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:40

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 239582

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:44

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Haló?

    Položka č.: 239801

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:46

    litografie, 1959, 20 x 16 cm, sign. PD K. Vysušil 59, papír na spodník okraji pod grafikou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta a dívka

    Položka č.: 240149

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:48

    litografie, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. S. Urban, papír na několika místech nalomený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)