• Zdenka Burgetová

    Snění

    Položka č.: 244286

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:48

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 244871

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:54

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 244882

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:56

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslava Severová

    Ve své kůži (Album 76)

    Položka č.: 244889

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 21:58

    lept, 30,3 x 38,2 cm, sign. PD Severová J., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 244906

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:00

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdo uvidí moji tajenku

    Položka č.: 244907

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:02

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je…

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 245228

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:04

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 245264

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:06

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Charles Holroyd

    (1861-1917)

    Ženy v zahradě

    Položka č.: 245284

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:08

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 245315

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:10

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 245324

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:12

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 245336

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Palacios

    Fuera ese caballo

    Položka č.: 245432

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:18

    litografie, 47,5 x 31,3 cm, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, zažloutlý, uprostřed přehnutý papír, antiqari.at Radhošťská

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    Položka č.: 245439

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:20

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    Položka č.: 245442

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:22

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

  • J. Palacios

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:24

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:26

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:28

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Strach

    Položka č.: 245877

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:30

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:32

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:34

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:38

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Kampa pod Karlovým mostem

    Položka č.: 246313

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:40

    akvarel, papír, 30,5 x 41,5 cm, v horní části skvrny od vody, při hornímokraji vytržen kus papíru cca 05 x 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:42

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:44

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Tatínek (Michal Skrbek)

    Položka č.: 246722

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2021 22:46

    lept, 1914, 8,3 x 6,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)