• Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 250319

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:03

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • L. Kučera

    Na vsi

    Položka č.: 250320

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:04

    akvarel, papír, 2005, 33 x 47 cm, sign. PD Kučera 05, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • L. Kučera

    Roubenka

    Položka č.: 250321

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:05

    akvarel,papír, 33 x 37 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • L. Kučera

    Položka č.: 250322

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:06

    pastel, papír, 19 x 27 cm, sign. PD Kučera, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Kučerová

    Vyjížďka

    Položka č.: 250323

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:07

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    Položka č.: 250325

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:09

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt (Ex libris L. Kuklík)

    Položka č.: 250326

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:10

    lept, akvatinta, 1998, 13 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 1998, č. 33/100, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 250327

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:11

    lept, kom. technika, 1972, 44 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 72, pasparta, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 250328

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 250329

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastimil Kuřil

    (1893-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 250330

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:14

    olej, karton, 1923, 37 x 46 cm, sign. LD V. Kuřil 23, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Těhotná

    Položka č.: 250331

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:15

    bromostříbrná fotografie, 26 x 39 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval fakultu architektury na ČVUT v Praze, vystavoval s tvůrčí skupinou Setkání

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 250332

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:16

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Sen

    Položka č.: 250333

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:17

    litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    SČUG Hollar

    Položka č.: 250334

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:18

    litografie, 1992, 28,5 x 21,5 cm, sign. PD Michaela 1992, rám, 14/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 250335

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:19

    patinovaná sádra, 43 x 16 x 23 cm, značeno PD LHOTÁK, práce sochaře a medailéra, který ve své tvorbě navazoval na sochaře Mařatku, Štursu a Myslbeka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 250336

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:20

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250337

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:21

    lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    I Can See…

    Položka č.: 250338

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:22

    ofsetlitografie, 32,5 x 26,7 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 65/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Lincoln Center

    Položka č.: 250339

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:23

    ofsetlitografie, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Antikvariát Dlážděná

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Dívky s míčem na pláži

    Položka č.: 250340

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:24

    ofsetlitografie, 28 x 28 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 50/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Antikvariát Dlážděná

  • Switbert Lobisser

    (1878-1943)

    Cesta Marie přes hory

    Položka č.: 250341

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:25

    dřevoryt, 15 x 32 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Mariette Lydis

    (1894-1970)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 250342

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:26

    litografie, kolem 1930, 17,8 x 26 cm, sign. PD Mariette Lydis, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 250343

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:27

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 250344

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    Položka č.: 250345

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na zápraží

    Položka č.: 250346

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:30

    akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 250347

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:31

    olej, karton, 60. léta, 51,5 x 73,5 cm, při okrajích poškozeno, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    Položka č.: 250348

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:32

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 250349

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:33

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)