-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Česání ovoce
Položka č.: 279756Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58
litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Karel Souček
(1915-1982)
U vody
Položka č.: 279760Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké pece
Položka č.: 280097Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:06
lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:08
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karmazín
Kompozice
Položka č.: 280165Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:10
monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:12
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Dvořák
Továrna
Položka č.: 281238Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:14
olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Letní den
Položka č.: 281239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16
litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
Položka č.: 281244Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:18
litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281245Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20
tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281246Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:22
tempera, papír, 16 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 26 x 38 cm, sign. LD Polata 80, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Pohled na Prahu
Položka č.: 281249Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:26
litografie, 1977, 50,5 x 40 cm, sign. PD T. Švéda 77, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Tomáš Švéda
(1947)
Z Vrtbovské zahrady
Položka č.: 281250Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:28
litografie, 40,5 x 31,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:30
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rajko Tomič
(1905-1988)
Krajina
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:32
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Vlčí máky
Položka č.: 281258Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Václavík
(1898-?)
Zimní krajina
Položka č.: 281260Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Krajina
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:38
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha
(1914-1988)
Vesnice
Položka č.: 281273Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Alfred DeDreux
(1810-1860)
Pár na koni
Položka č.: 195961Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:02
litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
Položka č.: 197728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:04
litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
...a - hoj...
Položka č.: 201123Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Laně
Položka č.: 211307Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08
akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 213148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10
lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO