• Neznámý autor

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:12

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:13

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé N…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:14

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:15

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:16

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:17

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:18

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:19

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:20

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:21

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:22

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:23

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:24

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:25

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:26

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:27

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:28

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:29

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:30

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:31

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:32

    litografie, 27,5 x 24,3 cm, sign. PD K. Toman, pasparta, č. 24/80, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    Položka č.: 205381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:33

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kříž

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:34

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:35

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Kisza

    (1943)

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:36

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Skořepová

    (1954)

    Krajina

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:37

    akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:38

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Hlava

    Položka č.: 210273

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:39

    tuš, akvarel, běloba, papír, 1985, 55 x 40 cm, sign. PD Smetana, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Scéna z divadelní hry

    Položka č.: 211258

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:40

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:41

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook