• Spytimír Bursík

    (1924)

    V Betlémě

    Položka č.: 242884

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:58

    litografie, 1993, 12 x 8,3 cm, sign. DU Spytimír Bursík, č. 71/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

    Položka č.: 242885

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:00

    litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Od červené ke žluté (PF 88)

    Položka č.: 242886

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:02

    dřevoryt, 1987, 10,3 x 6 cm, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Mostecká věž (PF 1976)

    Položka č.: 242889

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:04

    litografie, 1975, 14 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, na papíře skvrny, spodní okraj papíru odřen, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    Položka č.: 242890

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:06

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvoulistu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Prvňáčci (PF 1977)

    Položka č.: 242891

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:08

    litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže ve váze (PF 1976)

    Položka č.: 242892

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:10

    litografie, 1975, 15 x 9,5 cm, sign. PD S…. Žáková - Stupová, zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jakšová - Polívková

    (1921-2004)

    Stromy (PF 1984

    Položka č.: 242893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:12

    dřevoryt, 1983, 7,2 x 18,5 cm, sign. PD L. Jakšová, a. t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    Položka č.: 242899

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:14

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arna Juračková

    Dvůr Selkov

    Položka č.: 242900

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:16

    kolorovaná serigrafie, 2006, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2006, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 242949

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 242950

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Myslbek

    (1874-1915)

    Stařík

    Položka č.: 243242

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:22

    tužka, papír, 18 x 8 cm, sign. PD Myslbek, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:24

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:26

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:28

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:30

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:32

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:34

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 243363

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:36

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 243364

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:38

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    Položka č.: 243365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:40

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:44

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    Položka č.: 243369

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:48

    litografie, 21,4 x 28,1 cm, značeno na kameni PD Forain, uprostřed přeloženo, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:52

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    Položka č.: 243372

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:54

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Svolinský

    Prorok

    Položka č.: 243373

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:56

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)