-
Veselý
Krajina
Položka č.: 279066Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:54
olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Zemina
(1899-1990)
Krajina
Položka č.: 281920Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55
akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Šarka Bartoňová
Řez cibulí?
Položka č.: 260079Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00
litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Papilio machaon
Položka č.: 236839Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01
kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaro Beran
(1892-1962)
Dívky
Položka č.: 261674Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:02
litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), Antikvariát Dlážděná, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Kentauři
Položka č.: 244724Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:03
suchá jehla, 49 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová, 7/16, pokrčený, zažloutlý a místy poškrábaný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Královská kachna
Položka č.: 281922Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:04
litografie, 1977, 20 x 7 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Zamilovaní
Položka č.: 281921Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:05
litografie, 1977, 17 x 5,5 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blaha
(1961)
Stromy
Položka č.: 221814Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:06
mezzotinta, 49,8 x 39,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Branč
(1927)
Zlatá rybka
Položka č.: 174116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:07
litografie, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. PD Lad. Branč, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kompozice
Položka č.: 189225Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:08
litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice III.
Položka č.: 188713Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice II.
Položka č.: 188712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice I.
Položka č.: 188711Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice V.
Položka č.: 124952Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice IV.
Položka č.: 124951Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 201894Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:14
litografie, 21,2 x 15,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 65/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pohled z okna v noci
Položka č.: 186696Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Glaser
(1957)
Rostoucí monstrum
Položka č.: 206327Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16
lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Tajtrlík
Položka č.: 246162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:17
tuš, papír, 1980, 44,2 x 33,2 cm, sign. PD Jan Hejda 80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Objekty
Položka č.: 244764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:18
tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Hra na štěstí
Položka č.: 244763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19
tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Stará historie
Položka č.: 244762Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:20
tisk, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Holub
(1941)
Anděl
Položka č.: 239757Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:22
litografie, 54 x 43 cm, 16/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pole po sklizni
Položka č.: 217885Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:23
litografie, 18,7 x 30,3 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Auta
Položka č.: 217755Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24
litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Horčička
(1948)
Safari IV.
Položka č.: 246250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26
linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Klaun
Položka č.: 281923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:27
serigrafie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 51/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO