• Ota Janeček

    Sedící dívka

    Položka č.: 198598

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:50

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ernst Deutsch

    Ranní pošta

    Položka č.: 198603

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:51

    tuš, papír, 26 x 14 cm, sign. LD Deutsch, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:53

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:55

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jindřich Mahelka

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 14:59

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:01

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 201065

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:02

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina v polabí

    Položka č.: 201066

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:03

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 45 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:04

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petrbauer

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:05

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:06

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jules David

    Móda Paříže II.

    Položka č.: 203525

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:07

    kolorovaná rytina, 26 x 18 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Bím

    Lois

    Položka č.: 205257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:08

    litografie, 1983, 22,2 x 15,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Míčky

    Položka č.: 205258

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:09

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 60/105, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Bím

    Empire

    Položka č.: 205259

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:10

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Hruška

    Položka č.: 205260

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:11

    litografie, 19,2 x 12,1 cm, sign. PD Bím, č. VIII/XXXIX, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Síť

    Položka č.: 205263

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:12

    litografie, 1983, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    Položka č.: 205300

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:13

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:14

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Lokvenc

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 205349

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:15

    litografie, 25,3 x 38,3 cm, sign. PD Lokvenc, pasparta, č. 38/180, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Zavoral

    (1929-2010)

    Kompozice I.

    Položka č.: 205481

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:16

    strukturální grafika, 1970, 27 x 37 cm, sign. PD Zavoral 70, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:17

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:18

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Konůpek

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 207975

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:19

    uhel, papír, 1937, 36 x 24,5 cm, sign. LD KPK, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Scéna z divadelní hry

    Položka č.: 211258

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:20

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 11. 2020 15:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)