• Linda Lišková

    (1924-2008)

    Růžové pivoňky

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD L. Lišková, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Oldřich Crhounek

    (1900-?)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    tuš, papír, 26 x 18 cm, sign. PD Crh., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    tuš, papír, 1932, 30 x 21 cm, sign. PD Dr. D. 1932, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Cvičenka

    Položka č.: 289

    rozmývaná tuš, papír, 1922, 20,5 x 18,5 cm, LD monogr. HB, rám, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Rapin

    Zátiší s lahví a dýmkami

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a komp…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Pablo Picasso (d´aprés)

    Stříbrný talíř

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    sítotisk, ag, 1972, p. 20,2 cm, značeno v tisku LD Picasso

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk I.

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček; Jan Malý se narodil v Praze a zabýval se hlavně portrétní fotografií. Kromě toho zachycoval i architekturu, a to tak kvalitně, že spolupracoval se …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Marcela Vrzalová

    Město XV.

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    kombinovaná technika, plátno, 54 x 44 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Petr J. Špaček

    (1963)

    Krajina s duhou

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    olej, sololit, 2000, 62,5 x 49,5 cm, sign. DU Špaček 2000, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Zdeněk Mézl

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (193 €)

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 12/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.200 CZK (193 €)

  • Albín Brunovský a další

    1917 - 1957

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    15x grafický list (11x linoryt, 3x litografie, 1x dřevoryt), 45,5 x 34,5 cm, vše signováno, 45748, soubor grafických listů na téma VŘSR vznikl v roce 1957 a byl proveden žáky Vincenta Hložníka na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Zastoupení autoři: Albín Brunovský, Alexander Eckerdt, Tibor…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Hodina tělocviku

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10 x 14,9 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na ulici

    Položka č.: 170

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15,4 x 8,8 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena v plavkách

    Položka č.: 169

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,2 x 7,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    suchá jehla, 1965, 24 x 37,6 cm, sign. PD V. Komárek 65, pasparta, 10/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Jan Chaloupek

    Horská řeka Vydra

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    dřevo, lípa, 2019, v. 137 cm, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Zrození Venuše a Jonáš

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    kamenorytina, 1964, 44 x 65 cm, sign. PD Fremund 64, rám, autorský tisk č. 1/25, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Jaroslav Róna

    Sedící torzo

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    suchá jehla, 1981, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD JRóna 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Jaroslav Róna

    Tři pokojíčky

    Položka č.: 156

    lept, 1983, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

  • Petr Nikl

    Svinutý

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    litografie, 2012, 30,5 x 26,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2012, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Ingrid Bergmann (The Nun)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (2.778 €)

    serigrafie na lenox museum board, 1983, 96,5 x 96,5 cm, LD značeno slepotiskem s iniciálami tiskaře Ruperta Jasena Smitha, New York, na zadní straně modré razítko vydavatele Andy Warhol 1983 Galerie Börjeson, Malmö, Sweden, vzácný list pochází původně ze soukromé sbírky v New Yorku. V osmdesátých le…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (2.778 €)

  • Mimmo Rotella

    (1918-2006)

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (630 €)

    serigrafie, 69 x 99 cm, sign. PD Rotella, rám

    Aktuální cena: 17.000 CZK (630 €)

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (815 €)

    Aktuální cena: 22.000 CZK (815 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Erotické hrátky

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (3.704 €)

    7x lept, 1995, 30 x 19,5 cm, sign. vše DU Oldřich Kulhánek 1995, č. 35/100, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekuován. Jeden z na…

    Aktuální cena: 100.000 CZK (3.704 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    lept, kombinovaná technika, 1972, 44 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 72, pasparta, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pegasus

    Položka č.: 148

    lept, 1984, 13,7 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Pero (Exl Dr. Otmar Premstaler)

    Položka č.: 147

    lept, 1984, 13,8 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar