• Linda Lišková

    (1924-2008)

    Růžové pivoňky

    No.: 279

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD L. Lišková, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Oldřich Crhounek

    (1900-?)

    Dívka s vějířem

    No.: 291

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    tuš, papír, 26 x 18 cm, sign. PD Crh., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    No.: 290

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    tuš, papír, 1932, 30 x 21 cm, sign. PD Dr. D. 1932, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Liska and F. Jenewein at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Cvičenka

    No.: 289

    rozmývaná tuš, papír, 1922, 20,5 x 18,5 cm, LD monogr. HB, rám, the disciple of E. Liska and F. Jenewein at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jan Rapin

    Zátiší s lahví a dýmkami

    No.: 215

    Auction price: 10.000 CZK (371 €)

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a komp…

    Current price: 10.000 CZK (371 €)

  • Pablo Picasso (d´aprés)

    Stříbrný talíř

    No.: 216

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    sítotisk, ag, 1972, p. 20,2 cm, značeno v tisku LD Picasso

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk I.

    No.: 173

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček; Jan Malý se narodil v Praze a zabýval se hlavně portrétní fotografií. Kromě toho zachycoval i architekturu, a to tak kvalitně, že spolupracoval se …

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Marcela Vrzalová

    Město XV.

    No.: 445

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    kombinovaná technika, plátno, 54 x 44 cm, sign. PD M. Vrzalová, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

  • Petr J. Špaček

    (1963)

    Krajina s duhou

    No.: 453

    Auction price: 4.500 CZK (167 €)

    olej, sololit, 2000, 62,5 x 49,5 cm, sign. DU Špaček 2000, rám,

    Current price: 4.500 CZK (167 €)

  • Zdeněk Mézl

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    No.: 418

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    No.: 461

    Auction price: 5.200 CZK (193 €)

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 12/60

    Current price: 5.200 CZK (193 €)

  • Albín Brunovský a další

    1917 - 1957

    No.: 172

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    15x grafický list (11x linoryt, 3x litografie, 1x dřevoryt), 45,5 x 34,5 cm, vše signováno, 45748, soubor grafických listů na téma VŘSR vznikl v roce 1957 a byl proveden žáky Vincenta Hložníka na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Zastoupení autoři: Albín Brunovský, Alexander Eckerdt, Tibor…

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Hodina tělocviku

    No.: 171

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10 x 14,9 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na ulici

    No.: 170

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15,4 x 8,8 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena v plavkách

    No.: 169

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,2 x 7,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s lebkou

    No.: 378

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    suchá jehla, 1965, 24 x 37,6 cm, sign. PD V. Komárek 65, pasparta, 10/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Jan Chaloupek

    Horská řeka Vydra

    No.: 468

    Auction price: 18.000 CZK (667 €)

    dřevo, lípa, 2019, v. 137 cm, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 18.000 CZK (667 €)

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    No.: 159

    Auction price: 3.800 CZK (141 €)

    litografie, 2017, 31 x 31 cm, sign. PD Kopecký, č. 9/50, , the disciple of prof. J. Kaplicky

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Zrození Venuše a Jonáš

    No.: 158

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    kamenorytina, 1964, 44 x 65 cm, sign. PD Fremund 64, rám, autorský tisk č. 1/25, the disciple of prof. V. Nechleba and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, leading member of the group Maj

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

  • Jaroslav Róna

    Sedící torzo

    No.: 157

    Auction price: 4.800 CZK (178 €)

    suchá jehla, 1981, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD JRóna 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the…

    Current price: 4.800 CZK (178 €)

  • Jaroslav Róna

    Tři pokojíčky

    No.: 156

    lept, 1983, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the group …

  • Petr Nikl

    Svinutý

    No.: 155

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    litografie, 2012, 30,5 x 26,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2012, č. 13/100, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    No.: 154

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Ingrid Bergmann (The Nun)

    No.: 153

    Auction price: 75.000 CZK (2.778 €)

    serigrafie na lenox museum board, 1983, 96,5 x 96,5 cm, LD značeno slepotiskem s iniciálami tiskaře Ruperta Jasena Smitha, New York, na zadní straně modré razítko vydavatele Andy Warhol 1983 Galerie Börjeson, Malmö, Sweden, vzácný list pochází původně ze soukromé sbírky v New Yorku. V osmdesátých le…

    Current price: 75.000 CZK (2.778 €)

  • Mimmo Rotella

    (1918-2006)

    No.: 152

    Auction price: 17.000 CZK (630 €)

    serigrafie, 69 x 99 cm, sign. PD Rotella, rám

    Current price: 17.000 CZK (630 €)

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    No.: 151

    Auction price: 22.000 CZK (815 €)

    serigrafie, 65,5 x 65 cm, sign. PD Vasarely, č. 173/275

    Current price: 22.000 CZK (815 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Erotické hrátky

    No.: 150

    Auction price: 100.000 CZK (3.704 €)

    7x lept, 1995, 30 x 19,5 cm, sign. vše DU Oldřich Kulhánek 1995, č. 35/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100.000 CZK (3.704 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    No.: 149

    Auction price: 9.500 CZK (352 €)

    lept, kombinovaná technika, 1972, 44 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 72, pasparta, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 9.500 CZK (352 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pegasus

    No.: 148

    lept, 1984, 13,7 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Pero (Exl Dr. Otmar Premstaler)

    No.: 147

    lept, 1984, 13,8 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 84, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists