• Jan Vičar

    (1967)

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    lept, 1993, 79 x 55 cm, sign. PD Jan Vičar 1993, rám, autorský tisk č. 5/10, absolvent ateliéru Františka Hodonského na pražské AVU a ateliéru grafiky Jiřího Lindovského, zabývá se zejména kombinováním klasických postupů grafických technik s experimentálními

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Vladimír Větrovský

    Kamenné desky

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 2009, 34,7 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 94/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Médea

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 1/6, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 462

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (193 €)

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 18/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.200 CZK (193 €)

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dvě stydlivky

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. DU Jiran R. , na zadní straně značeno autorským razítkem, rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsku, Austrálii, USA, …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Robert Jiran

    (1975)

    Do dna

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    olej, plátno, 2015, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran Robert, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dvě kočky

    Položka č.: 212

    olej, plátno, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R., na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Starověký motiv

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    koláž, kresba, papír, 1945, 27 x 18,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Panuška

    Odpočívající dívka

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, lepenka, 20, 5 x 28 cm, sign. PD Panuška, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Joža Uprka (Následovník)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    olej, plátno, 76,5 x 46,5 cm, monogr. LN JU, krakeláž na malbě, dobové falsum, nejspíše z rodiny/okruhu autora, 30. - 40. léta

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Pavel Hromnický

    (1889-1977)

    Slečna v kloboučku

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    olej, lepenka, 1924, 50 x 40 cm, sign. PD 1924, Malíř krajinář a portrétista Pavel Antonovič Gromnickij (1889 – 1977), známý též pod jménem Pavlo Hromnický, se narodil 15.12.1889 v Jekatěrinoslavi (dnešním Dněpropetrovsku) na Ukrajině. Studoval na Akademii výtvarných umění v Petrohradě u Valentina S…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Miroslava Doleželová

    (1922-1993)

    Cikánská děvčata

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    olej, plátno, 80 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Sándor Csíky

    (?-1976)

    Dívka v červené sukni

    Položka č.: 273

    olej, plátno, 60,5 x 50,5 cm, sign. LD Csiky, rám, Maďarský malíř a údajně vyhlášený bohém Sándor Csíky přesídlil z Transylvánie (Rumunsko) do Velké maďarské nížiny a odtud do městečka Mátrafüred, nedaleko hranice se Slovenskem, kde zemřel roku 1976. Na maďarské kulturní scéně podle maďarských znal…

  • Ernest Rákosi

    (1881-1973)

    Brigádničky

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    olej, lepenka, 24 x 30 cm, sign. PD Rákosi E., rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Oldřich Vlach

    (1886-1958)

    Andílek s partiturou

    Položka č.: 271

    olej, lepenka, 29,5 x 36 cm, sign. PD O. Vlach, rám, lehce škrábnuto

  • Václav Brožík - kopie

    Zátiší s konvicí

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    olej, dřevo, 60 x 91 cm, značeno PD Paris, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na panorama s Pražským hradem

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    olej, plátno, 59 x 79 cm, rám , poškozeno - na několika místech drobně vypadnutá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Dubrovník

    Položka č.: 268

    olej, sololit, 1971, 38 x 118 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Zeman

    (1893-?)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštípnutý dřevěný podklad, žák prof. F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Wagner

    (1886-1963)

    Chalupa v Užoku

    Položka č.: 266

    olej, plátno, 1930, 34 x 46 cm, sign. LD Wagner 1930, rám, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    Položka č.: 265

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

  • Josef Treuchel

    (1925-1990)

    Sad

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    olej, plátno, 1957, 80 x 100 cm, sign. LD 57 JTreuchel, rám, při okrajích plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého, A. Pelce a V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    Lebka

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Wladimír Schwarzenberg

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 286

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • E. Pánléffy

    Čajové zátiší

    Položka č.: 284

    olej, karton , 1923, 42,5 x 50 cm, sign. PD E. Pánlóffy 23, rám , drobně poškozená malba PD, antiqari.at Radhošťská

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 283

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bai Ping Qi Fang

    Ptáček na větvi sakury

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    akvarel, tuš, papír, 1967?, 99,5 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Rudé květy

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. PD Vlad. Plocek 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Rudé máky

    Položka č.: 280

    olej, sololit, 1991, 29 x 26 cm, sign. LD Vlad. Plocek 91, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní