• Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:03

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:04

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:05

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:06

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    Položka č.: 226168

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:07

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:08

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:09

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:10

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Akt

    Položka č.: 226214

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:11

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 226231

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:12

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 226238

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:13

    dřevoryt, 1967, 25,7 x 19,5 cm, sign. AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:14

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U břehu

    Položka č.: 226270

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:15

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:16

    dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:17

    litografie, 22,5 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Loďky na břehu

    Položka č.: 226315

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:18

    litografie, 1959, 31,9 x 44 cm, sign. PD R. Klimovič 1959, č. 112/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 226334

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:19

    mezzotinta, 30 x 21 cm, sign. PD jan Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kdož jste Boží bojovníci a zákona jeho...

    Položka č.: 226345

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:20

    kolorovaná litografie, 31,1 x 23,3 cm, sign. PD VKubašta, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:21

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 226356

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:22

    dřevoryt, 19,5 x 16 cm, sign. DU lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Milenci

    Položka č.: 226359

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:23

    litografie, 1924, 18,7 x 15,3 cm, sign. PD Jozef Lhota 1924, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:24

    litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:25

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Lipenská Kolářová

    (1917-1976)

    Vodaři

    Položka č.: 226377

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:26

    dřevoryt, 1957, 29,8 x 40 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:27

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:28

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Dívka se zrcátkem

    Položka č.: 226400

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:29

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:30

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Odpočinek

    Položka č.: 226407

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:31

    litografie, 21 x 29 cm, sign. PD AMoravec, č. 149/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 14:32

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook