Loď Franklin

    No.: 255246

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:00

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    No.: 255281

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:02

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Rosík

    Vlak

    No.: 255301

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:04

    fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Struktura

    No.: 255339

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:06

    frotáž, tužka, papír, 1989, 31,8 x 31,4 cm, sign. DU Škarohlíd,

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 255412

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:08

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    No.: 255416

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:10

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    No.: 257017

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:12

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 22/64, papír na pravém okraji zažloutlý, , the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 257020

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Stromy

    No.: 257025

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:16

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Pavel Kopp

    Mercato

    No.: 257026

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:18

    fotografie, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odkud p…

  • Pavel Kopp

    Řím

    No.: 257027

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:20

    fotografie, 1974, 19,6 x 16,6 cm, sign. PD Kopp, LD Řím 1974, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odkud…

  • Pavel Kopp

    Palermo

    No.: 257028

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:24

    fotografie, 2017, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, o…

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 257029

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:26

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odku…

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    No.: 257901

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:32

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 20/64, papír na okrajích jen nepatrně zažloutlý, na pravém okraji drobná šmouha, , the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)