-
Blanka Adensamová
(1959)
Loďka
Položka č.: 281064Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:18
lept, akvatinta, 1983, 16,7 x 9,5 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Erwin Eisch
Položka č.: 281065Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:20
lept, akvatinta, 1983, 19,8 x 15 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 3/10, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:22
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:24
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pole u Českého krasu
Položka č.: 281187Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:48
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Nedvězí
Položka č.: 281188Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:50
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. LU Hojný Lad. 26.V. 2017, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Mladoboleslavsko
Položka č.: 281189Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:52
tuš, papír, 2008, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný L. 28.6.2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:54
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Modrý džbánek
Položka č.: 281191Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:56
litografie, 1980, 25,3 x 17 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 281192Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:58
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:04
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:06
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:08
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:10
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:12
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:14
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:18
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:20
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:22
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Letní květiny ve váze
Položka č.: 281218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Fialová kytice
Položka č.: 281219Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:44
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Dvořák
Továrna
Položka č.: 281238Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:14
olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Letní den
Položka č.: 281239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16
litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Žebřík
Položka č.: 281240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:56
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P.G. Langlois sculp.
Chlapec se psem
Položka č.: 281241Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:42
rytina, cca 1780, 28,6 x 20,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Vltava
Položka č.: 281242Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:44
lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Sluneční paprsek nad Národním divadlem
Položka č.: 281243Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:58
lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Minář
(1901-1973)
Orání
Položka č.: 281244Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:18
litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Polata
Šumavská krajina
Položka č.: 281245Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20
tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO