• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    David

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:58

    tuš, tužka, papír, 13,9 x 5,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:59

    tuš, tužka, papír, 12 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Šebestián

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:00

    tuš, tužka, papír, 16,2 x 7,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:01

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:02

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:03

    tuš, tužka, papír, 19,3 x 13,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:04

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zbojníci

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:05

    2x tuš, tužka, papír, 12,9 x 7,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Římští vojáci

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:06

    2x tuš, tužka, papír, 13,5 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mars

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:07

    tuš, tužka, papír, 15,4 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Nahá, Ex libris S.Samek

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:08

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, lehce zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s ratolestí, Ex libris Ant. Plecitý

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:09

    dřevoryt, 6,5 x 7 cm, lehce zažloutý papír, drobné fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:10

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:11

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.445 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:00

    olej, plátno, 2008, 83 x 120 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.445 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.223 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:01

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.223 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:02

    olej, plátno, 2011, 59 x 79 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:03

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:04

    olej, plátno, 2010, 80 x 100 cm, sign. 2010 PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

  • Jiří Načeradský

    Biostroje

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:05

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:06

    olej, deska, 1997, 60 x 70 cm, sign. LD Načereadský 97, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Zlatá kudlanka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:07

    olej, plátno, 2009, 64, 5 x 80 cm, sign. PN Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:08

    akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:09

    akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1990, 42 x 60, 5 cm, sign. LD Načeradský 90, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jiří Načeradský

    Žlutí muži

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:11

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 58 cm, sign. PD Načeradský 93, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:12

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,6 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Válečník

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:13

    tempera, tuš, papír, 1992, 42,1 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nevěstka Babylonská

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:14

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Načeradský 89, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)