-
Bedřich Andrle
(1904-1967)
Chalupa
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42
olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Motyčka
(1904-1984)
Dům u Hroznů
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34
tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Bohumil Pavlík
(1905-1991)
Krajina
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Weigl
Vřesová studánka
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Serie Dei Globe
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32
kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Tulák v krajině
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31
kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Mužíková - Šetková
(1916-1993)
Stará katovna
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:21
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ondráška
Ptačí hnízdo
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Cesta
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Martínek
(1873-1964)
Kvetoucí Janovec u Příbramy
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31
olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gareis
(1837-1922)
Turnov
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Kohout
Žně u Sedlčan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Českomoravská vysočina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Vlasák
Sbíraní brambor
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Voleský
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chryzantémy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Olga Stárková
(1945)
Žena
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Stárková
(1945)
Ve víru
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31
litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pečínka
(1869-1917)
Chaloupky
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05
olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal
(1899-1971)
Chalupy
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šafář
(1915-1991)
Kostel v Českém Meziříčí
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO