-
Jana Krejčová
(1946)
Kašna v dešti
Položka č.: 220372Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36
linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
Položka č.: 220366Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
Položka č.: 220352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dětská hlava
Položka č.: 217046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:29
tužka, papír, 42,3 x 29,5 cm, sign. PN Bělocvětov, znečištěný papír , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dítě
Položka č.: 206635Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30
tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
Položka č.: 280676Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:50
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Oupický
Architektonický návrh (noční verze)
Položka č.: 237291Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:59
pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Z knih V. Rudla
Položka č.: 280741Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:42
dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Junek
Bez názvu
Položka č.: 280718Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:12
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280675Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:48
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280674Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280671Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:44
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Portrét ženy
Položka č.: 281907Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kraus
Katedrála
Položka č.: 281930Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:56
lept, 15,5 x 21,3 cm, sign. PD J. Kraus, 15/50, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva výjevy
Položka č.: 281927Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Henke
Africké motivy
Položka č.: 253906Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:33
tužka, papír, 29,6 x 20,9 cm, monogr. DU J. H., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kateřina Kozlíková
No title (Jen tak)
Položka č.: 246131Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:31
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
Položka č.: 238832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
Položka č.: 238821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO