-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
Položka č.: 1109Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
Položka č.: 1108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
Položka č.: 1106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
Položka č.: 1105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
Položka č.: 1104Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
Položka č.: 1103Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
Položka č.: 1100Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
Položka č.: 1099Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
Položka č.: 1098Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
Položka č.: 1097Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
Položka č.: 1096Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
Položka č.: 1095Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
Položka č.: 1094Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
Položka č.: 1072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Petr
(1884-1964)
Z dílen Umělců
Položka č.: 951Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:35
kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
Položka č.: 950Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:34
kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Majerová
(1882-1967)
Náměstí Republiky
Položka č.: 949Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:33
kniha, podpis M. Majerové, ilustrace J. Čapek, ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. vazba, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kresba, grafika, plastika
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:13
katalog, pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alexander Blok
(1880-1921)
Dvanáct - Epos o revoluci
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:09
bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana přídeští, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Lid slovanských zemí v obrazech
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:07
bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Faltys
(1878-1944)
O jiných a o sobě
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:00
kniha, podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Hodrová
(1946)
Ztracené děti
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:51
kniha, podpis D. Hodrové, Vydal Hynek, Praha 1997, 384s., kart. vazba s ob., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Maria
(1870-1942)
Spravedlnost
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:47
kniha, podpis na patitulu J. Maria, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., polokožená převazba s ražbou na hřbetu, 303s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Frejka
(1904-1952)
Deník Jarmily Horákové
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:45
kniha, podpis s věnováním na patitulu J. Frejka, vyd. Českomoravský kompas, Praha, 1940, ob. Fr. Muzika, brož, 199s., pravý horní růžek ušpiněný od zatekliny, ob. na hřbetu mírně natržená, otřepené okraje, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
2x Literární listy
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:18
noviny, zvláštní vydání z 26.7.1968 s poselstvím občanů předsednictvu ÚV KSČ a se seznamem signatářů (dvojlist), + 23.8.1968 (protiokupační vydání po obsazení redakce); trochu potrhané okraje a papíř v přehybu, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Devadesátky v tisku
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:14
noviny, první čísla nových polistopadových periodik, obs.: Telegraf, nulté číslo 21.12.1991; Prostor, 1.4.1992 + poslední číslo 12.12.1992; Nei Report, číslo 0, 16.8.1990; Expres, 15.1.1990; Blesk, 13.4.1992; Fórum OF, 31.1.1990; Moravské noviny, 4.1.1990 (vyd. Atlantis, brno); Národní listy, 26.3.1…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Palach
(1948-1969)
3x dobový tisk + dokumenty
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:13
noviny, 1x Svobodné slovo 20.1.1969 (Jan Palach zemřel), 1x Mladá fronta 27.1.1969 (Rozloučení s Janem Palachem), 1x týdeník Květy č. 4, 1.2.1969 (pouze listy, bez hřbetu), 1x tištěný leták Akčního výboru pražských studentů a předsednictva SVS Nedopusťte zneužití pohřbu Jana Palacha, 2x strojopis (I…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO